• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 374

15841319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788912 15841319 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

572 025 PLN (14 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15841341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788909 15841341 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

572 025 PLN (14 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15841334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788908 15841334 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

654 052 PLN (14 219 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15841322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788904 15841322 Nowoczesny projekt obejmujący 159 mieszkań oraz 2 lokale usługowe, realizowany na warszawskim Żeraniu. W ofercie dostępne będą lokale o różnorodnych powierzchniach – od 35 do 93 m², w układach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażono w przestronne balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

591 750 PLN (15 173 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15871995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27483517 15871995 Na sprzedaż jasny 3 pokojowy apartament, o powierzchni 60 mkw, do którego przynależy ok. 100 metrowy ogródek, miejsce w garażu podziemnym oraz dwie komórki lokatorskie!Mieszkanie, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Położ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 917 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15896020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965667 15896020 Białołęka to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z resztą miasta. Dzięki swojej zielonej okolicy i wiele udogodnień, stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie spokój o...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

425 000 PLN (17 000 zł/m2)

1
1
25 m2
2024
15618392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22563195 15618392 Białołęka to dynamicznie rozwijająca się dzielnica oferująca mieszkańcom wiele atrakcji oraz wygodę życia dzięki bliskości centrum Warszawy. Bogata oferta edukacyjna, liczne parki i tereny zielone sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2021
15895984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27964704 15895984 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów LeśnyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 163,70m2 składa się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 883 zł/m2)

5
3
163.7 m2
2010
15895976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964539 15895976 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88m2 składa się z:Na pierwszej kondygnacji zn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (13 057 zł/m2)

4
2
88 m2
2003
15895240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961047 15895240 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 213 zł/m2)

3
1
61 m2
2023
15894530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944535 15894530 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2021
15894546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944522 15894546 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIALOKALIZACJA:3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MarywilskaBUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 57 m² składa się z s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

963 300 PLN (16 900 zł/m2)

3
1
57 m2
2012