• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 373

15892356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898487 15892356 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienkiPowierzchnia dodat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15891400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896621 15891400 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z:-kuchni,-trzech pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 000 PLN (13 200 zł/m2)

3
1
65 m2
2008
15889381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849856 15889381 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym, -dwó...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

862 000 PLN (16 902 zł/m2)

3
1
51 m2
2020
15889207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845988 15889207 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MehofferaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,13m2 składa się z:-otwartej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2009
15889187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845757 15889187 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z kuchnią i jadalnią 23...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15889184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845745 15889184 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 026 PLN (12 600 zł/m2)

3
1
51.51 m2
2026
15888401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27813757 15888401 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

1
1
32 m2
2003
15885954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744280 15885954 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 978 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
15887873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27796882 15887873 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,21m2 składa się z:Poziom dolny:- Przestronny hol wejściowy z zabudowaną szafą na wymiar- ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 539 000 PLN (15 996 zł/m2)

4
2
96.21 m2
2024
15887431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783387 15887431 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
1
58.2 m2
2002
15887236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779344 15887236 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-Salon z kuchnią 18m2,-Sypialnia 12...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (14 800 zł/m2)

3
1
50 m2
2011
15885993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745236 15885993 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Nowodworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: około 2000 r.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (17 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2000