• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 366

15894901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
99m2, 5 pokoi, 2-poziomowe, ogród zimowy 27950793 15894901 Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Marywilskiej 68A położone w inwestycji Moje Miasto (Ronson) z 2023 roku.Wyjątkowa okazja dla rodziny z dziećmi, lub dla osób, które obecnie pracują z domu i potrzebują przestrzeni na biuro.Lokal o powierzch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (13 939 zł/m2)

5
2
99 m2
2023
15893361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
85m2 - 4 Pokoje | Klimatyzacja | Balkon 19m2 27909458 15893361 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,36 m², położone przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kameralnego, nowoczesnego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 845 zł/m2)

4
-
84 m2
2020
15895879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962781 15895879 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

544 750 PLN (14 941 zł/m2)

2
1
36.46 m2
2026
15895354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962127 15895354 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej i ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

692 541 PLN (14 443 zł/m2)

2
1
47.95 m2
2026
15800253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210083 15800253 Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Tarchominie przy ulicy Ceramicznej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2015 roku. Na klatce są tylko trzy mieszkania. Mieszkanie składa się z dużego salonu z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (15 976 zł/m2)

3
1
84.5 m2
2015
15687494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23965474 15687494 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (klimatyzacja w mieszkaniu). Budynek jest usytułowany na cichym osiedlu wybudowanym w 2014 roku i posiada bardzo ciekawą architekturę. Do ceny należy doliczyć koszt zakupu miejsca postojowego ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2014
15863716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokoje w stanie deweloperskim 27256394 15863716 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 m2, piętro 12 z windą, w budynku z 2026 r., przy ul. Leona Berensona, Białołęka Grodzisk.W stanie deweloperskim, odbiór w III kwartale 2026r., możliwość dokupienia wykończenia pod klucz.  Doskonała propozycja dla ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (12 544 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15858029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne dwa pokoje w spokojnej okolicy, klima 27137824 15858029 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 31,93 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2017r., Białołęka Nowodwory.Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome w większości ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (19 355 zł/m2)

2
-
31 m2
2017
15882692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27673108 15882692 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,67 m2, piętro 22 bez windy, w budynku z 2013r., Białołęka Kobiałka.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (12 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2013
15828564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach, taras 26641461 15828564 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 93m2, piętro 22 z windą, w budynku z 2014r. Białołęka Grodzisk. Gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, meble ruchome do uzgodnienia, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:= dolny p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (14 516 zł/m2)

4
-
93 m2
2014
15827170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokoje dla rodziny, zielona okolica, KW 26641448 15827170 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 56,5 m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2024 r. Białołęka, Nowodwory.Nowe, przez nikogo wcześniej nie zamieszkane, elegancko wykończone, z klimatyzacją, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub inwestycyjn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (15 518 zł/m2)

3
-
56 m2
2024