• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 180

15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15894811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948995 15894811 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,4 m2 składa się z:-salonu pow. ok 22m2,-pokoju po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 901 zł/m2)

3
1
60.4 m2
1977
15894271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27938172 15894271 Atuty:Słoneczne mieszkanie, z dużą ilością punktów świetlnych oraz wyszukanym stylem, w pełni stwarza warunki do wypoczynku i komfortowego codziennego funkcjonowania – ekspozycja północ – zachód z balkonem. Doskonała lokalizacja blisko Lasu Bielań...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (17 122 zł/m2)

3
1
49 m2
1969
15894701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948167 15894701 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971
15894705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948173 15894705 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 440 zł/m2)

3
1
48.6 m2
1968
15894559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944540 15894559 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,7m2 składa się z:-salonu,-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 787 zł/m2)

3
1
50.7 m2
1976
15893597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915084 15893597 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Klaudyny BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,9m2.Na poziome wejścia jest - salon ok. 25m2, - osobna, widna kuchnia ok. 7m2, - kibelek z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 234 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15893583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914885 15893583 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15893535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913690 15893535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:-Pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (11 958 zł/m2)

3
1
64.31 m2
2025
15894543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944545 15894543 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,1m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 686 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1972
15893660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915383 15893660 1-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienki,- garderobyPowierzchnia dodatkowa:...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1968
15891404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896675 15891404 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 000 PLN (15 851 zł/m2)

2
1
47 m2
1968