• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 180

15893583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914885 15893583 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15893535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913690 15893535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:-Pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (11 958 zł/m2)

3
1
64.31 m2
2025
15894543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944545 15894543 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,1m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 686 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1972
15893660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915383 15893660 1-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienki,- garderobyPowierzchnia dodatkowa:...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1968
15891404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896675 15891404 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 000 PLN (15 851 zł/m2)

2
1
47 m2
1968
15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15888560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816815 15888560 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 999 PLN (25 806 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15888559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816811 15888559 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. WrzecionoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,7 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 274 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1969
15887287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780233 15887287 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-otwartej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 000 PLN (18 911 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2001
15889275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846378 15889275 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wojciecha BogusławskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (13 889 zł/m2)

1
1
36 m2
1974
15888442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814083 15888442 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Samuela Bogumiła LindegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuW ostatnich latach została wyremontowana w bloku klatka schodowa oraz ocieplenie budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (15 932 zł/m2)

2
1
35.15 m2
1980