• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 180

15889802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862086 15889802 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:-przestronny salon, -dwie sypialnie,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (22 471 zł/m2)

4
1
85 m2
2014
15887391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782748 15887391 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

702 000 PLN (26 000 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15889930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864571 15889930 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda StaffaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1955
15889271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846372 15889271 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15888571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816819 15888571 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,05m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym (27,38...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (24 317 zł/m2)

2
1
53.05 m2
2019
15890651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882897 15890651 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,22m2 składa się z:-Pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 359 zł/m2)

3
1
62.22 m2
2025
15889274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846376 15889274 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 000 PLN (15 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2001
15889249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846229 15889249 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej BaśniBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1973
15886040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746329 15886040 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,63m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (13 912 zł/m2)

3
1
54.63 m2
1975
15884069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694074 15884069 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym - s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
34 m2
1955
15884054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694064 15884054 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (17 222 zł/m2)

1
1
27 m2
1966
15886161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749634 15886161 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Smoleńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,30m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
1
57.3 m2
1970