• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 180

15884069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694074 15884069 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym - s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
34 m2
1955
15884054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694064 15884054 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (17 222 zł/m2)

1
1
27 m2
1966
15886161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749634 15886161 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Smoleńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,30m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
1
57.3 m2
1970
15886000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745234 15886000 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla NerudyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: około 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,72m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (11 953 zł/m2)

2
1
56.72 m2
1980
15882677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27672708 15882677 6-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 131m2Powierzchnia dodatkowa:- 2 balkonyMieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 2000zł.Dodatko...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (18 702 zł/m2)

6
-
131 m2
2021
15887223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779333 15887223 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Reymonta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15885949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27744278 15885949 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Arkuszowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,85 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym z ok...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (16 057 zł/m2)

4
1
77.85 m2
2015
15882682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673054 15882682 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wolumen BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,1 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym o powierz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 365 zł/m2)

3
1
66.1 m2
2001
15884088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695088 15884088 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego w nowoczesnym budynku Słodowiec CityBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,40 m2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (24 775 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2016
15884098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695093 15884098 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

3
1
48 m2
1981
15882104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657278 15882104 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 370 000 PLN (23 909 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2020
15881993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653814 15881993 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gąbińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-salonu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 912 zł/m2)

3
1
57 m2
1970