• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 190

15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15886070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27747065 15886070 Nowoczesna kawalerka przy Parku SzczęśliwickimMieszkanie znajduje się w kameralnym 3 piętrowym budynku na Ochocie, monitorowanym osiedlu, urządzone w wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w cichej okolicy z widokiem n...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

605 000 PLN (19 516 zł/m2)

1
1
31 m2
2008
15861899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trójstronne 3-pokojowe na Rakowcu 27215872 15861899 Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko ciemnym kwadratem w bloku? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na trzy strony świata jest wypełnione światłem od rana do wieczora. Położone ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15873301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Parter Ochota Filtry 27515254 15873301 Atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z loggią w przedwojennej kamienicy. Doskonały lokal pod prowadzenie działalności gospodarczej - parter, komunikacja z centrum. Powierzchnia 27 metrów. Do mieszkania przynależy piwnica.Lokalizacja na warszawskiej Oc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 730 PLN (24 990 zł/m2)

1
1
27 m2
1939
15893608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915081 15893608 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:-trzy ustawne pokoje,-oddzielna ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (20 704 zł/m2)

3
2
71 m2
1989
15893400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910368 15893400 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960
15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15893540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27913687 15893540 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1931NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112,5m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-5 ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 556 zł/m2)

5
1
112.5 m2
1931
15892448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898779 15892448 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 608 zł/m2)

2
1
46.77 m2
1961
15890426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877086 15890426 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 130m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,-4 do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 330 000 PLN (17 923 zł/m2)

5
2
130 m2
2000
15893423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910997 15893423 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa się z:-Oddzielna kuchnia – okno od strony...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1972