• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 190

15890655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882893 15890655 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15888474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814355 15888474 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej, widnej kuchni,-s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (18 904 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1975
15887284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780239 15887284 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (20 964 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15887283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780232 15887283 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,95m2 składa się z:- salon - 17,5 m²- dwie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1969
15885968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745046 15885968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-holu wejściowego z wnęką,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 604 zł/m2)

2
1
49.3 m2
1976
15889291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846614 15889291 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z:-salonu 18,7 m2, -dwóch pokoi 8,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (17 166 zł/m2)

3
1
49.4 m2
1960
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15888011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27799680 15888011 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Skorochód Majewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25,67m2 składa się z:-pokoju dzienne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (18 699 zł/m2)

1
1
25.67 m2
1965
15887395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27782811 15887395 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. NiepodległościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 1927NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 118m2 składa się z:-4 niezależnych pokoi, ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
2
118 m2
1927
15889221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845995 15889221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (19 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15887477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27784210 15887477 6-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆ składa się z:- głównego, przestronnego mieszkania o powierzchni 151,7 m²,- wydzielonego, niezależnego mieszkania ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (26 624 zł/m2)

6
2
187.8 m2
2002
15886062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746444 15886062 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym,- oddzi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (17 179 zł/m2)

2
1
39 m2
1974