• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 192

15886070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27747065 15886070 Nowoczesna kawalerka przy Parku SzczęśliwickimMieszkanie znajduje się w kameralnym 3 piętrowym budynku na Ochocie, monitorowanym osiedlu, urządzone w wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w cichej okolicy z widokiem n...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

605 000 PLN (19 516 zł/m2)

1
1
31 m2
2008
15861899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trójstronne 3-pokojowe na Rakowcu 27215872 15861899 Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko ciemnym kwadratem w bloku? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na trzy strony świata jest wypełnione światłem od rana do wieczora. Położone ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15873301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Parter Ochota Filtry 27515254 15873301 Atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z loggią w przedwojennej kamienicy. Doskonały lokal pod prowadzenie działalności gospodarczej - parter, komunikacja z centrum. Powierzchnia 27 metrów. Do mieszkania przynależy piwnica.Lokalizacja na warszawskiej Oc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 730 PLN (24 990 zł/m2)

1
1
27 m2
1939
15893672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Szczęśliwickim i Blue Citi 27915787 15893672 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Warszawa, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów Parku Szczęśliwickiego i Centrum Handlowego Blue City.Lokal usytuowany jest na I piętrze w kameralnym, czteropiętrowy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (22 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2001
15717749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
27 m² kawalerka | Centrum | Piwnica w cenie 24536490 15717749 Prawdziwa PEREŁKA - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty Piwnica w cenie mieszkaniaNa rynku są mieszkania „gotowe” - i są też takie, które dają realną możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie pod ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

647 500 PLN (23 981 zł/m2)

1
1
27 m2
1939
15846595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889867 15846595 OCHOTA - Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę i spokój. Architektura osiedla harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją, wpisując się w niską zabudowę tej części miasta.W bezpośrednim są...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 068 zł/m2)

2
1
48.63 m2
2000
15841685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronna kawalerka na Ochocie 26792690 15841685 Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na Ochocie przy ul. Grójeckiej. To propozycja łącząca wygodę codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją.Lokal to mieszkanie jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

472 000 PLN (16 857 zł/m2)

1
-
28 m2
1964
15692930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24057109 15692930 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 184,5 m.2, na jednym poziomie , które położone jest na 6 ostatnim piętrze budynku przy ul. Zadumanej na Szczęśliwicach. Wykończone jest materiałami wysokiej klasy jak marmur, trawertyn, podłogi z dre...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (21 467 zł/m2)

5
-
184 m2
2006
15891002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne dwupokojowe mieszkanie przy Och Teatrze 27884286 15891002 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!2 pokoje balkon Ochota świetna komunikacjaZapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na warszawskiej Ochocie - jednej z najbardziej wygodnych i najlepie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 028 zł/m2)

2
-
36 m2
1965
15871675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27473606 15871675 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej Filtrowej. Świetna lokalizacja: Pola Mokotowskie, Politechnika Warszawska, przystanki autobusowe i tramwajow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (26 154 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15887779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27794260 15887779 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa w całości Sprzedający. Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opaczewskiej, na osiedlu Kurhan.Cena zawiera również miejsce parkingowe w garażu podziemnym Osiedle zostało wyk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 960 000 PLN (19 718 zł/m2)

4
1
99.4 m2
2000
15891172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27890492 15891172 Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ogrody Jerozolimskie w dzielnicy Włochy.Proponowana nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu przy A...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 116 290 PLN (15 912 zł/m2)

5
3
133 m2
1997