• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 192

15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (25 581 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15876667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka na Ochocie 27544555 15876667 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,40 m² położone na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Warszawie, w południowej części dzielnicy Ochota, przy ul. Sierpińskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Racławi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

628 000 PLN (17 253 zł/m2)

1
1
36.4 m2
2004
15812308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, 65,2 m², spokój i cisza 26479043 15812308 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m², położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1970 roku i...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15745335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
37m2,KW, balkon, w pobliżu Uniwersytetu Medycznego 25056027 15745335 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m², położonego przy ul. Mołdawskiej w warszawskiej dzielnicy Ochota. Lokal znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą i wyróżnia s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 568 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15611593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka do remontu Ochota 22433395 15611593 Na sprzedaż kawalerka na Ochocie w odnowionej kamienicy i doskonale skomunikowanej lokalizacji. 
Powierzchnia: 38,67 m² (pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, hol].
Mieszkanie ma ekspozycję wschodniej i posiada pełne media miejskie. Do mieszkania w ram...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

1
-
38 m2
1956
15611599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie do remontu Ochota 22433399 15611599 Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu.Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne, słoneczne.Przedpokój około 3 m², większy pokój mierzy ponad 15 m²...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 888 PLN (15 802 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15611589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Ochota 22433398 15611589 Mieszkanie rozkładowe z oddzielnym wejściem do każdego pokoju. Okna od południa oraz zachodu. Widna kuchnia, w mieszkaniu balkon oraz piwnica. W spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją w stronę centrum oraz lotniska. W okolicy 4 parki, Malickie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 439 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15771467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota - dwa pokoje blisko Kliniki na Banacha 25584074 15771467 OCHOTA - świetna lokalizacja, blisko Uniwersytetu Medycznego i Szpitala na Banacha.LOKALIZACJALokal do odświeżenia lub własnej aranżacji, położony w kamienicy z połowy lat 50-tych na Ochocie, w pobliżu Grójeckiej, zaledwie 10 minut do Warszawskiego U...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
51 m2
1955
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15840279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772504 15840279 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 3 pokojowy Apartament wykonany w b.dobrej jakości materiałów o powierzchni 93.94 m2 z w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Grójeckiej na warszawskiej Ochocie.To doskonała propo...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (16 926 zł/m2)

3
-
93.94 m2
1938