• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 438

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15897829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010690 15897829 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,08 m², położone na 3 piętrze nowoczesnego osiedla na Pradze Południe, w sercu Gocławia. To wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia, łącząca...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 091 400 PLN (18 498 zł/m2)

2
-
59 m2
2026
15691665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24022134 15691665 Wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie (77,8 m²) na sprzedaż ul. Janusza Meissnera 10, Praga-Południe (Gocław), WarszawaZamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, ciszę i doskonałą komunikację z pełną miejską infrastrukturą.Dlaczego warto?Słońce w...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
1
77 m2
1989
15761401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie jak dom w centrum Gocławia 120m +GARAŻ 25385312 15761401 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11BMetraż: 120 m²Piętro: 08 (winda)Rok budowy: 2015Stan prawny: odrębna własność z KWCena: 2 175 000 złMiejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowoKomórka lokatorska płatna dodat...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 175 000 PLN (18 125 zł/m2)

4
3
120 m2
2015
15889062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy | 64m 27842436 15889062 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1984
15881208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✨ Jasne 2 pokoje z loggią | świetny układ 27625326 15881208 INFORMACJE  OGÓLNE Warszawa, Praga-Południe (Gocławek) ul. Makowska 2936,1 m² (mieszkanie) + ok. 3 m² piwnica2 pokoje 210 piętro windaRok budowy: 1962Cena: 547 000 złCzynsz: ok. 730 złStan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąParking: możliw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15897755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28009540 15897755 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. 1 Praskiego Pułku WPBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuW budynku wymieniono piony, odnowiono klatki schodowe i balkony.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,2m2 składa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 620 zł/m2)

1
1
24.2 m2
-
15897708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008122 15897708 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Wojciecha ChrzanowskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,3m2 składa się z:- 2pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (12 896 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1959
15896496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981167 15896496 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1970
15894821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949201 15894821 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2021
15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001
15895968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964533 15895968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Brazylijskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (19 711 zł/m2)

2
1
38 m2
1965