• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 438

15894794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949005 15894794 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15895303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961805 15895303 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,40m2 składa się z:-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (16 317 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1950
15897077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27993748 15897077 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,22m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - toa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (19 934 zł/m2)

3
1
66.22 m2
2017
15895986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964705 15895986 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

787 000 PLN (20 987 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2025
15894964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953263 15894964 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nubijskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,7 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (15 619 zł/m2)

3
1
55.7 m2
1974
15894694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948174 15894694 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Roztockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,71m2 składa się z:- pokoju dziennego,- aneksu ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (20 179 zł/m2)

1
1
28 m2
2018
15893603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915087 15893603 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. BracławskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. W skład wchodzą:- pokój – ok. 18,5 m²,- pokój – ok. 7,3 m²,- łazienka – ok. 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (16 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005
15893418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910999 15893418 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. SzaserówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 573 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1960
15891397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896622 15891397 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Poligonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,2 m2 (dwupoziomowe) składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 839 zł/m2)

3
2
77.2 m2
1999
15890675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882917 15890675 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15890428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877087 15890428 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (19 149 zł/m2)

3
1
47 m2
2025