• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 245

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15827400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633308 15827400 Lokalizacja jest znakomitą zaletą tej nieruchomości tuż obok znajduje się stacja PKP i metro M2 Dworzec Wileński, co zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne z resztą miasta. Mieszkanie, z uwagi na swoją cenę, lokalizację i standard, stanowi wyją...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

4
1
59 m2
1950
15895981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964708 15895981 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,45 m2 składa się z:-salonu,-sypialni, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (18 364 zł/m2)

2
1
54.45 m2
1960
15895985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964703 15895985 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,5 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (19 016 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1958
15873112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pok od zaraz dobry układ 27512343 15873112 3 pokoje 65,2 m² loggia 9 piętro duży potencjał Praga-PołudnieNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą przy ul. Władysława Umińskiego na warszawskiej Pradze-Południe (Gocław)....

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (10 754 zł/m2)

3
1
65 m2
1982
15894791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949004 15894791 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (14 444 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1972
15894550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944553 15894550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (15 258 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1979
15893657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915377 15893657 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnic...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (17 354 zł/m2)

2
1
46.1 m2
1939
15894959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953251 15894959 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. WileńskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dwóc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
50 m2
2014
15894565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944549 15894565 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Łochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:- duży ok. 22 m2 salon z dwo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

497 000 PLN (14 200 zł/m2)

1
1
35 m2
1934
15894792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949011 15894792 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windąRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (23 849 zł/m2)

1
1
29.31 m2
2025