• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 245

15890435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877083 15890435 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15893657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915377 15893657 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnic...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (17 354 zł/m2)

2
1
46.1 m2
1939
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15893587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914880 15893587 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15890367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875895 15890367 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Konopackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zabytkowej części odrestaurowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 121 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15889938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864659 15889938 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (14 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15893584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914879 15893584 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 727 zł/m2)

3
1
52.61 m2
2006
15890668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882886 15890668 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 092 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1979
15890455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877371 15890455 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,2m2 składa się z:-trzech oddzielnych pokoi-widn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 235 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1969
15890454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877370 15890454 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kotsisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,85 m2 składa się z:-Hol 3,11 m2,-Salon z aneksem ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
45.85 m2
2024
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002