• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 445

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15893480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking 27913375 15893480 Do kupienia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47,95m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2021r., Praga-Południe Kamionek.Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także jak...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15895308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961818 15895308 Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne! . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica została zbudowana w latach 192...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (21 262 zł/m2)

4
3
103 m2
1925
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Praga-Południe to jedna z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy, łącząca w sobie zarówno miejski zgiełk, jak i spokojne zakątki pełne zieleni. Saską Kępę cechuje niepowtarzalna atmosfera, artystyczna dusza i bogata oferta kulturalna. Znajdują się ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15895986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964705 15895986 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

787 000 PLN (20 987 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2025
15895968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964533 15895968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Brazylijskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (19 711 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15894821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949201 15894821 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2021
15894812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949003 15894812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15894694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948174 15894694 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Roztockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,71m2 składa się z:- pokoju dziennego,- aneksu ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (20 179 zł/m2)

1
1
28 m2
2018