• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 445

15893603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915087 15893603 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. BracławskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. W skład wchodzą:- pokój – ok. 18,5 m²,- pokój – ok. 7,3 m²,- łazienka – ok. 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (16 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005
15894794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949005 15894794 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15894692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948180 15894692 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (24 641 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2023
15894702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948172 15894702 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018
15894703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948165 15894703 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Znanieckiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią, - 2 pokoi, - łazienki, - toalety. W mi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15894653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948027 15894653 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Argentyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1963NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (19 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1963
15895303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961805 15895303 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,40m2 składa się z:-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (16 317 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1950
15894704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948169 15894704 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

538 000 PLN (16 813 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15894555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944547 15894555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 467 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15893556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913883 15893556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆNa powierzchnię 57,67 m2 mieszkania składają się:- hol,- salon z kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 074 zł/m2)

3
1
57.67 m2
2019
15894964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953263 15894964 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nubijskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,7 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (15 619 zł/m2)

3
1
55.7 m2
1974