• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 211

15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15894613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż Ursynów 4 pok 79,8m2 metro Natolin 27946552 15894613 Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,80 m² zlokalizowane na warszawskim Ursynowie (Natolin) przy ul. Bronisława Pietraszewicza Lota.To nieruchomość o dwustronnym rozkładzie (wschód–zachód)...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (15 664 zł/m2)

4
1
79.8 m2
1996
15852442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche dwupokojowe blisko Lasu Kabackiego 27032901 15852442 Małe, dwupokojowe mieszkanie przy Lasku Kabackim – ul. Stryjeńskich 19, NatolinMościcki Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m², zlokalizowane na Natolinie. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako bez...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 737 zł/m2)

2
1
34.95 m2
2000
15850247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny blisko Lasu Kabackiego 26991954 15850247 Rodzinna enklawa spokoju przy Lesie Kabackim – 80,4 m² z potencjałemMościcki Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu najbardziej zielonej części warszawskich Kabat – przy ul. Rybałtów. To propo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 500 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
80.4 m2
1996
15844211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 5 pok Kabaty 2 poz przy Lesie Kabackim 26826108 15844211 Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim – Warszawa, ul. Polnej RóżyZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul. Polnej Róży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (10 351 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1996
15877788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578871 15877788 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, na warszawskim Natolinie, przy stacji meta - tylko 3- 4 minuty piechotą.Mieszkanie ma 52,90 mkw., 3 pokoje, loggię i piwnicę. Położone jest na wysokim parterze, z widokiem na dużą, zieloną przestrzeń, w śro...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

3
1
52 m2
1982
15890141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27873329 15890141 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce się do nich wracać. Dwupoziomowe, 4-pokojowe (91 m2) lokum położne w ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (17 379 zł/m2)

4
2
91.49 m2
1996
15888607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818442 15888607 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,44 m², położone w całości na 1. piętrze kameralnego, zadbanego, 3-piętrowego budynku z 1985 roku przy ul. Lokajskiego na warszawskim Natolinie, w cichej, zielonej okolicy - 500...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (17 549 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15746199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25071455 15746199 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m² z wydzieloną sypialnią, dużym balkonem (ok. 4 m²) oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku z windą z 2009 roku przy ul. Alternatywy. Pełna własność możliwość zakup...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

2
1
33 m2
2008
15895990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964709 15895990 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. PuszczykaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 89m2 składa się z:- czterech pokoi,- oddzielnej kuchni,- ł...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (16 517 zł/m2)

4
1
89 m2
1977
15895972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964536 15895972 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 84,28m2 składa się z:-salonu (26,28 m2), -sypialni (20,21 m2)...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (17 442 zł/m2)

3
1
84.28 m2
2001