• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 212

15877788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578871 15877788 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, na warszawskim Natolinie, przy stacji meta - tylko 3- 4 minuty piechotą.Mieszkanie ma 52,90 mkw., 3 pokoje, loggię i piwnicę. Położone jest na wysokim parterze, z widokiem na dużą, zieloną przestrzeń, w śro...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

3
1
52 m2
1982
15890141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27873329 15890141 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce się do nich wracać. Dwupoziomowe, 4-pokojowe (91 m2) lokum położne w ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (17 379 zł/m2)

4
2
91.49 m2
1996
15888607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818442 15888607 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,44 m², położone w całości na 1. piętrze kameralnego, zadbanego, 3-piętrowego budynku z 1985 roku przy ul. Lokajskiego na warszawskim Natolinie, w cichej, zielonej okolicy - 500...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (17 549 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15746199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25071455 15746199 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m² z wydzieloną sypialnią, dużym balkonem (ok. 4 m²) oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku z windą z 2009 roku przy ul. Alternatywy. Pełna własność możliwość zakup...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

2
1
33 m2
2008
15895990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964709 15895990 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. PuszczykaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 89m2 składa się z:- czterech pokoi,- oddzielnej kuchni,- ł...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (16 517 zł/m2)

4
1
89 m2
1977
15895972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964536 15895972 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 84,28m2 składa się z:-salonu (26,28 m2), -sypialni (20,21 m2)...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (17 442 zł/m2)

3
1
84.28 m2
2001
15895221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27960925 15895221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. AlternatywyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z:-salon - 16m2,-oddzielnia kuchnia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 016 zł/m2)

2
1
49.4 m2
2007
15894656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948026 15894656 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Żabińskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,81m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- 2 balkony, - k...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 513 zł/m2)

2
1
53.81 m2
1987
15894539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944562 15894539 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-sal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 219 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15894255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27935931 15894255 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mandarynki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69,30m2 składa się z:-widnej kuch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (16 595 zł/m2)

4
1
69.3 m2
1980
15893566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914276 15893566 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Herbsta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,2 m2 składa się z:-salonu,-wydzielonej sypialni,-otwa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 166 zł/m2)

2
1
36.2 m2
1981
15894793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948997 15894793 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki MłodychBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,4m2 składa się z:- oddzielna kuchnia (l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1980