• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 219

15505905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20066330 15505905 Nowy apartament położony na ekskluzywnym osiedlu Apartamenty Solipska, zrealizowanym przez renomowanego dewelopera Dom Development. Kameralne osiedle wyróżnia się niską, 3-piętrową zabudową, która tworzy wyjątkową atmosferę w niedalekiej odległości o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

838 000 PLN (23 539 zł/m2)

2
1
35.6 m2
2023
15428695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła OKAZJA 18360208 15428695 HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- do własnej aranżacji- idealne pod inwestycję lub samodzielnego zamieszkania,- wystrój zgody z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

2
1
31 m2
2024
15820257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Wykończone pokoje w wysokim standardzie 26606926 15820257 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15820258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła OKAZJA! 26607714 15820258 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Możliwość własnej aranżacji: Dostosuj ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15849431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965889 15849431 Możesz wyobrazić sobie lokal, który przynosi dochód od pierwszego dnia. W nowoczesnym budynku w sercu Włoch, z doskonałym dojazdem do Lotniska Chopina, gotowy do wynajmu krótkoterminowego lub komfortowego zamieszkania. Na...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (17 241 zł/m2)

1
1
29 m2
2011
15885287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje - parking - balkon 27722096 15885287 Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym Warszawa WłochyNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78 m², usytuowane na 4 piętrze kameralnego budynku z cegły, położonego na za...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 075 zł/m2)

2
1
53 m2
1992
15848621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26946221 15848621 Włochy Raków to idealna dzielnica dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku centrum miasta, a jednocześnie z doskonale rozwiniętą infrastrukturą i dostępem do wszystkich niezbędnych udogodni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (16 915 zł/m2)

2
-
47 m2
2018
15768505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547054 15768505 Opiekun oferty: Agnieszka Grotek602 101 6023-pokojowe mieszkanie narożne z 3 komórkami lokatorskimi 76,69 m Podstawowe informacje:Z przyjemnością prezentujemy jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 76,69 m, które łączy funkcjonalność, komfort i dosk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (16 434 zł/m2)

3
1
76 m2
2012
15873115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512691 15873115 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2!Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m2, ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (25 435 zł/m2)

2
1
46 m2
2023
15840676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26783366 15840676 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji.Podstawowe informacje:Przytulne i ciche mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych, po generalnym...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (18 306 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15745162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj wygodnie – jasne 4 pokoje przy WKD 25051756 15745162 To mieszkanie łączy w sobie najlepsze cechy - doskonałą komunikację z centrum Warszawy, nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, jasne i przestronne wnętrza z funkcjonalnym układem. Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących wygodę, a także jako...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (13 736 zł/m2)

4
-
72 m2
2020
15884763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710314 15884763 Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem… i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5A to zdecydowanie ten drugi przypadek – bo tu miejski styl życia spotyka się z czymś, czego zwykle w centrum po prostu brakuje: prywatną ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (20 310 zł/m2)

2
1
54.16 m2
2020