• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 219

15885111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717685 15885111 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m², usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w atrak...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (17 636 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15877648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27575955 15877648 Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni magazynowej w środku lokalu.Uwaga: powierzchnia po podłodze 102 m², z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
1
102 m2
2013
15866646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27322127 15866646 3 pokoje balkon dwustronne zielona Ochota duży potencjałZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m², położonego na kameralnym osiedlu Jadwisin przy al. Dwudziestolatków.To idealna propozycja ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
48 m2
1971
15786490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klucze od ręki - Mieszkanie w stanie deweloperskim 25910398 15786490 To mieszkanie łączy w sobie najlepsze cechy - doskonałą komunikację z centrum Warszawy, nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, jasne i przestronne wnętrza z funkcjonalnym układem. Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących wygodę, a także jako...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (13 736 zł/m2)

4
-
72 m2
2020
15886600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762794 15886600 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona dla siebie – z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują poczucie dyskretnego luksusu.Idealna baza dla osób, które szukają trwał...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 575 000 PLN (21 284 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15886170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749859 15886170 Przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim Główne atuty mieszkania:• Powierzchnia: 48,03 mkw• Stan: deweloperski: gotowe do wykończenia według własnych pomysłów i potrzeb• Układ: funkcjonalny i ustawny, łatwy do aranżacji,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (16 667 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15801766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26249911 15801766 Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Komitetu Obrony Robotników, Warszawa - Włochy Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym, położone w bardzo atrakcyjn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (11 984 zł/m2)

3
-
63 m2
1984
15574235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21624575 15574235 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 071 329 PLN (21 864 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15574035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21623123 15574035 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 071 329 PLN (21 864 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15574062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21623124 15574062 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,78 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 826 PLN (21 997 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15574059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21623122 15574059 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 047 242 PLN (21 818 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15573882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21618825 15573882 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie n...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 264 242 PLN (21 797 zł/m2)

3
1
58 m2
2025