• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 219

15573882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21618825 15573882 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie n...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 264 242 PLN (21 797 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15561473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21354221 15561473 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie we Włochach w rej. ul. 1 Sierpnia , w świetnym punkcie komunikacyjnym.Mieszkanie składa się z 3 pokoi , oddzielnej kuchni , łazienki i oddzielnego WC.W salonie wyjście na niewielki balkon.Z salonu wydzielono nieduż...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (14 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15849427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
34 m² | Parking i piwnica w cenie 26965645 15849427 34 m² z oddzielną sypialnią Parking i piwnica w cenie WłochyMokotów   Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Funkcjonalny układ, który naprawdę robi różnicę.   To 34 m² przy ul. Flisa 11 to propozycja dla osób, które nie chcą kompromisów. ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (19 265 zł/m2)

2
2
34 m2
1959
15779983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25795474 15779983 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,91 m2, położone na 3 piętrze budynku z windą. Mieszkanie ciche, 2 stronne z ekspozycją wschódzachód. Pokoje o powierzchni około 18m2, 10m2, 8m2. Wysokość pomieszczeń 250 cm. Oddzielna, wid...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
53.91 m2
1974
15853982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27066629 15853982 Przestronne mieszkanie z dużym salonem, otwartą kuchnią i 3 sypialniami, balkonem i garażem, oraz pomieszczeniem użytkowym na poddaszu.Kameralny apartamentowiec - tylko 12 mieszkań z budynku. Osiedle FOLORYDA - trzecia linia zabudowy. Mieszkanie jest...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 840 000 PLN (15 862 zł/m2)

5
2
116 m2
2004
15675783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23756248 15675783 Przestronny apartament 85,59 m² Miasteczko Nova Ochota, ul. Łopuszańska, WarszawaLokalizacja:Warszawa, Włochy ul. Łopuszańska, osiedle Miasteczko Nova Ochota. Cicha, zielona okolica z szybkim dostępem do głównych arterii miasta (Al. Jerozolimskie, ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 681 000 PLN (19 776 zł/m2)

4
2
85 m2
2024
15859169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fenomenalne 3 pokoje po kapitalnym remoncie 27164982 15859169 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch i Ochoty.3 pokoje po kapitalnym remoncie balkon klimatyzacja dwustronne...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 741 zł/m2)

3
-
54 m2
1963
15594988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22063283 15594988 Prezentujemy apartament na sprzedaż przy ul. Kazimierza WielkiegoPrezentowany lokal to apartament z dwoma sypialniami, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką i wc. Powierzchnia tego mieszkania to blisko 65 m2 .  Mieszkanie jest jasne z ekspozycją ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 531 zł/m2)

3
1
64 m2
2019
15797839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne | Przestronne | Idealna Inwestycja 26156935 15797839 Tylko u nas!Szukasz mieszkania, do którego możesz po prostu wejść i zacząć mieszkać? A może szukasz mieszkania idealnego na inwestycję?Mam dla Ciebie świetną propozycję.Mieszkanie o potencjalne zwrotu ROI w wysokości 5%.Na sprzedaż funkcjonalne i jas...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (16 380 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15563344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21393370 15563344 3 POKOJE + 2 BALKONY + KOMÓRKA LOKATORSKA + MIEJSCE POSTOJOWE  W GARAŻU. ŚWIETNY WIDOK NA ZACHODNIĄ PANORAMĘ Z OSTATNIEGO PIĘTRA.   NIERUCHOMOŚĆ Prestiżowy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (15 948 zł/m2)

3
1
58 m2
2013
15829551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634495 15829551 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,67m2 (w tym 15,05 m2 piwnicy). Na część mieszkal...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (11 590 zł/m2)

2
1
58.67 m2
1962
15819674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633649 15819674 2-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. ŁopuszańskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - oddzielnego pokoju,- łazienki. Powierzch...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 724 zł/m2)

2
1
29 m2
2024