• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 87

15806025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 26321003 15806025 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
1
101 m2
2018
15719189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | do wprowadzenia | segment 24562284 15719189 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w segmencie w Wawrze.  Blisko komunikacji, jednocześnie blisko natury.Mieszkanie ma 91 m2, położone na zadbanym i ogrodzonym osiedlu z 2015 roku. ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
1
90 m2
2015
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15801033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - mieszkanie 63 m2 26224473 15801033 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer Nad Wiśle ul. Ogórkowa 45KPiętro: 12Rok budowy: 2002Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność, bez KWCena: 799 000 złCzynsz: 0 złZarządca: WspólnotaOPIS MIESZKANIA:Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkan...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
1
63 m2
2002
15860802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184506 15860802 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15894662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948163 15894662 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Króla Maciusia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,94m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej k...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

418 500 PLN (15 535 zł/m2)

1
1
26.94 m2
1967
15894567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944525 15894567 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kuligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:Parter:-przestronny salon z aneksem k...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026