• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 86

15890365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27875896 15890365 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Celulozy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140m2 składa się z: I piętro:-salon z kuchnią,-dwa pok...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15886059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746451 15886059 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jana Skrzyneckiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,4m2 składa się z:-salonu,-trzech pokoi,-otw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (13 485 zł/m2)

4
1
96.4 m2
2000
15885998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745232 15885998 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,37 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 950 zł/m2)

1
1
33.37 m2
2025
15884296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698668 15884296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-oddzielne...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (17 127 zł/m2)

2
1
37.66 m2
2010
15884122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695286 15884122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Minerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 33,6m2,-...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
80 m2
2007
15877699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577731 15877699 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. Starego DoktoraBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - przedpokoju, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- kom...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (14 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15801033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - mieszkanie 63 m2 26224473 15801033 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer Nad Wiśle ul. Ogórkowa 45KPiętro: 12Rok budowy: 2002Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność, bez KWCena: 799 000 złCzynsz: 0 złZarządca: WspólnotaOPIS MIESZKANIA:Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkan...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
1
63 m2
2002
15860802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184506 15860802 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027