• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 445

15894803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949008 15894803 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chłodnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (22 348 zł/m2)

2
1
26.4 m2
1970
15894809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949002 15894809 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,50 m2 składa się z:-widnej kuchni w aneksie,-dwóch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1973
15894806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949001 15894806 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Astronautów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:- 2 pokoje (oba...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (13 462 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15894799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948999 15894799 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Floriańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 6070-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15894793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948997 15894793 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki MłodychBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,4m2 składa się z:- oddzielna kuchnia (l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1980
15894768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948619 15894768 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Batalionu AK Włochy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (12 778 zł/m2)

2
1
54 m2
2000
15891127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889600 15891127 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,9 m², usytuowane na 9. piętrze w budynku z lat 70-tych. Lokal doskonale sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i w celach inwestycyjnych. Mieszkanie jest do odświeżenia, co daje możliwość aranż...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (15 913 zł/m2)

2
1
38.9 m2
1970
15894660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948166 15894660 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salonu o pow. 25 m2,- pokoju o pow. ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 058 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15894651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948034 15894651 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. CzerniakowskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,12m2 składa się z:-salonu-sypialni-oddzielnej,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

767 040 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
45.12 m2
1955
15894655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948033 15894655 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Pełczyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,36m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 268 zł/m2)

2
1
50.36 m2
2004
15894648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948031 15894648 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- dwóch oddzielnych sypialni,- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15894654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948030 15894654 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-sypi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 773 zł/m2)

2
1
44 m2
1979