• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 446

15894767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948618 15894767 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bachmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-dwóch sypialni,-widn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (18 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1960
15894765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948616 15894765 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

430 000 PLN (13 030 zł/m2)

2
1
33 m2
2003
15894751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948478 15894751 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 600 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
68 m2
2014
15894733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948361 15894733 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,8m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-drugi ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (15 748 zł/m2)

2
1
50.8 m2
2003
15894692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948180 15894692 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (24 641 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2023
15894702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948172 15894702 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018
15894652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948037 15894652 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (14 304 zł/m2)

3
1
39.5 m2
2026
15896460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27980995 15896460 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda MagellanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (13 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1981
15896388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979274 15896388 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. KluczowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,50m2 składa się z:- 3 pokoi (ok.20 m2, 13 m2, 12 m2), ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 173 zł/m2)

3
1
63.5 m2
1984
15896354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977564 15896354 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. 1 Sierpnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrzeNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,16m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatkowa:- balkon, - pi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (13 571 zł/m2)

3
1
54.16 m2
1970
15895987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964706 15895987 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana BachaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- dwóch pokoi, - odrębnej kuchni, - łazienki,- korytarzaPowierz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

2
1
47 m2
1976
15895967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964540 15895967 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,10m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (16 163 zł/m2)

1
1
33.1 m2
1976