• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 694

15866944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | winda | cisza | las | metro 27331767 15866944 Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawskich Kabatach.Najważniejsze atuty:• Świetna lokalizacja: Kabaty to wyma...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
59 m2
2003
15849006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26955089 15849006 Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem, położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia i Saskiej Kępy, przy ul. Bora-Komorowskiego 56. Propozycja dla osób ceniących komfort, ciszę, bezpiecz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (19 474 zł/m2)

3
-
57 m2
2011
15881492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633778 15881492 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw.Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej i zielonej części Pragi-Południe.Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (16 962 zł/m2)

3
1
53 m2
1963
15841189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788215 15841189 REZERWACJAKlimatyczne dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na III piętrze. Zostało zaprojektowane i wykończone przez architekta. Posiada niestandardowe wykończenia i aranżację. Mieszkanie jest oferowane z zabudową meblową kuchni, łazienki i poko...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 372 zł/m2)

4
2
86 m2
2008
15831179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle blisko UW, 3 pok, dla inwestora / rodziny 26688276 15831179 Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w sercu Powiśla!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- świetnia propozycja zarówno dla inwestora (bliskość Uniwersytetu Warszawskiego), jak i pary oraz większej rodziny- mnóstwo restauracji, barów, atrakcji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (16 304 zł/m2)

3
-
46 m2
1968
15871353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 75.42m² na Białołęce - obok lasu 27466115 15871353 Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m² z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną przestrzeń w bardzo cichej i spokojnej okolicy.LokalizacjaNieruchomość usytuowana jest na Białołęck...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 105 zł/m2)

3
1
76 m2
2006
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15884197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696102 15884197 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53 m² na Stegnach, ul. Egejska.Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone: remont obejmował wymianę wszystkich instalacji, gładzie, pełne wykończenie. Gotowe do ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (16 415 zł/m2)

3
-
53 m2
1974
15860945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27191120 15860945 3 pokoje z dużym potencjałem - Dolny Mokotów, ul. Bernardyńska Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m² , położone w zielonej i spokojnej części Czerniakowa. Nieruchomość łączy zalety życia w mieście z blisko...

Warszawa (Mokotów), Bernardyńska

795 000 PLN (14 722 zł/m2)

3
1
54 m2
1977
15876929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27558781 15876929 Do sprzedaży, ładne, klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 250 m 2. Na poziomie I, znajduje się: -Przedsionek o pow. 4,4 m 2 -Hall, aneks kuchenny, salon, jadalnia- o łącznej powierzchni 60 m 2 -Łazienka- o pow. 8 m 2. -Gabinet ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (16 162 zł/m2)

6
1
198 m2
1930
15848293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935416 15848293 Przytulne 2 pokoje w sercu Warszawy - cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Nieruchomość łączy w sobie prestiż mieszkania w centrum z ciszą, dzięki położeniu budynku w ...

Warszawa (Wola), Aleja Solidarności

860 000 PLN (20 476 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15881190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625333 15881190 PRESTIŻOWY ADRES W SERCU WARSZAWY - UL. WSPÓLNA 3,2 m WYSOKOŚCI NISKI CZYNSZ Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy - Śródmieściu Południowym. Dwustronne, klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej ...

Warszawa (Śródmieście), Wspólna

1 000 000 PLN (23 810 zł/m2)

1
1
42 m2
1950