• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 662

15683214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23893103 15683214 Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno dla rodziny, pary, singla, jak i jako inwestycja na wynajem dłu...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (17 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1967
15868135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365806 15868135 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na cenionym osiedlu Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 na Gocławiu (Praga-Południe). To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, światła i wysokiej...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 619 000 PLN (20 756 zł/m2)

3
1
78 m2
2014
15841207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788233 15841207 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 89,75 mkw, zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej w budynku z 2005 roku. To propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację i elastyczność w projektowaniu wnętrz.Mieszkanie przeszło funkcj...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 275 000 PLN (14 326 zł/m2)

4
1
89 m2
2005
15479251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje 19478583 15479251 Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Blok znajduję się 200 m od planowanej Stacji Metra Chrzanów.Na po...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

656 750 PLN (18 764 zł/m2)

1
-
35 m2
2017
15850989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011142 15850989 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m² + piwnica gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m² z dodatkową piwnicą 1,22 m². Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą, co umożliwia zakup na kredy...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 259 zł/m2)

3
1
54 m2
1975
15860759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183924 15860759 Ze względu na liczne pytania informuję, że ZAKUP MIESZKANIA NA KREDYT JEST MOŻLIWY.Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe, przestronne ponad 46-cio metrowe mieszkanie w Warszawie, dzielnicy Targówek, przy ulicy Krasnobrodzkiej na 4 piętrze. Cena nieruchomośc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (11 630 zł/m2)

2
1
46 m2
1976
15837035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26725136 15837035 77,15 m² z loggią 10 m² - 2 sypialnie + 2 łazienki - Osiedle SakuraNa sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie na prestiżowym i bardzo lubianym osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej.Powierzchnia: 77,15 m²Piętro: 3Funkcjonalny układ, który...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (16 870 zł/m2)

3
2
77 m2
2013
15794975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26086306 15794975 Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m² Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacjaNa sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m², położone w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli.Nieruchomość zna...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 000 PLN (18 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15793977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060368 15793977 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,60 m², położone w Warszawie, w dzielnicy Bemowo przy ulicy Apenińskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na 4. piętrze sześciopiętrowego budynku z windą, wybudowanego w 2006 roku. Dzięki korzystnemu usytuowaniu mi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (18 514 zł/m2)

2
1
35 m2
2006
15883741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675614 15883741 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Zegadłowicza.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie o powierzchni 57 m² znajduje się na 3. (ostatnim) pię...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (15 965 zł/m2)

2
1
57 m2
1957
15847322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe trzy pokoje na Starych Bielanach 26906238 15847322 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Starej Baśni, Warszawa 47,6 m² świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone przy ul. Starej Baśni w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowy...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 830 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15883366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27674786 15883366 Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2MGUp-s15352025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej położonej w Warszawie przy ul. Osmańczyka 24, dla któ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 475 000 PLN (12 781 zł/m2)

5
-
115.41 m2
-