• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

15878377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594891 15878377 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która redefiniuje pojęcie miejskiego luksusu. Ten unikalny, trzypokojowy, dwupoziomowy penthouse (apartament) położony przy prestiżowej ulicy na Żoliborzu to propozycja dla najbardziej wymag...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 343 160 PLN (17 909 zł/m2)

3
2
75 m2
1985
15623188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22668523 15623188 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone – idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy.Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą, dzięki czemu można ją finansować kre...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1971
15858422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149390 15858422 Dwupokojowe mieszkanie położone tuż przy stacji Metro Wierzbno.Blok położony jest w drugiej linii zabudowy od al. Niepodległości, nie bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, lecz nieco w głębi osiedla, co zapewnia większy spokój i komfort mieszkania. Jedn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

622 000 PLN (16 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1966
15838488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733244 15838488 Holm House Skanska 2 pokoje z dużą loggią garaż i komórka Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,36 m², położone przy ul. Zdziechowskiego 7 na Mokotowie. Do lokalu przynależy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (25 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2018
15864010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27261206 15864010 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziedzictwo i kontekst miejscaApartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to stało się dla nas punktem wyjścia do poszukiwania inspiracji w starożytnych ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 740 000 PLN (66 718 zł/m2)

4
-
131 m2
-
15859155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27164656 15859155 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (13 692 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15822556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643772 15822556 3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku.Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z:- salonu- dwóch sypialni- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju.Czynsz administracyjny wynosi 1300zł.Mieszkanie spółdzie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 122 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
66 m2
1977
15534316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem w pobliżu metra !!! 20694406 15534316 Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane zaledwie 5 minut od stacji metra Księcia Janusza oraz tuż obok CH Wola P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

727 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
52 m2
1976
15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15882493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665341 15882493 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 5,77 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 744 PLN (29 237 zł/m2)

2
1
58 m2
2025
15833668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27008056 15833668 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to 639 000 PLN. Budynek został wybudowany w 2005 roku i charaktery...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
2005
15848707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26947116 15848707 60 m², 3 pokoje – Twoje nowe M na Mokotowie do własnej aranżacji.Zdjęcia w ofercie są wizualizacją.Parametry:60 m², 3 pokoje1 piętro z 11Loggia + piwnicaDo generalnego remontuMokotów, Służew nad DolinkąRozkład:salon: ok 21...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1978