• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 661

15860759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183924 15860759 Ze względu na liczne pytania informuję, że ZAKUP MIESZKANIA NA KREDYT JEST MOŻLIWY.Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe, przestronne ponad 46-cio metrowe mieszkanie w Warszawie, dzielnicy Targówek, przy ulicy Krasnobrodzkiej na 4 piętrze. Cena nieruchomośc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (11 630 zł/m2)

2
1
46 m2
1976
15794975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26086306 15794975 Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m² Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacjaNa sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m², położone w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli.Nieruchomość zna...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 000 PLN (18 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15793977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060368 15793977 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,60 m², położone w Warszawie, w dzielnicy Bemowo przy ulicy Apenińskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na 4. piętrze sześciopiętrowego budynku z windą, wybudowanego w 2006 roku. Dzięki korzystnemu usytuowaniu mi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (18 514 zł/m2)

2
1
35 m2
2006
15883741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675614 15883741 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Zegadłowicza.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie o powierzchni 57 m² znajduje się na 3. (ostatnim) pię...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (15 965 zł/m2)

2
1
57 m2
1957
15847322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe trzy pokoje na Starych Bielanach 26906238 15847322 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Starej Baśni, Warszawa 47,6 m² świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone przy ul. Starej Baśni w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowy...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 830 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15883366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27674786 15883366 Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2MGUp-s15352025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej położonej w Warszawie przy ul. Osmańczyka 24, dla któ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 475 000 PLN (12 781 zł/m2)

5
-
115.41 m2
-
12474081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 464517 12474081 Dwupoziomowe mieszkanie z sauną Wola blisko metraNa sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli przy ul. Grodkowskiej. Lokal znajduje się na 6. i 7. piętrze budynku z 2005 roku i oferuje komfortową, dobrze...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (18 367 zł/m2)

3
2
98 m2
2005
15623188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22668523 15623188 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone – idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy.Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą, dzięki czemu można ją finansować kre...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1971
15858422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149390 15858422 Dwupokojowe mieszkanie położone tuż przy stacji Metro Wierzbno.Blok położony jest w drugiej linii zabudowy od al. Niepodległości, nie bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, lecz nieco w głębi osiedla, co zapewnia większy spokój i komfort mieszkania. Jedn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

622 000 PLN (16 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1966
15838488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733244 15838488 Holm House Skanska 2 pokoje z dużą loggią garaż i komórka Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,36 m², położone przy ul. Zdziechowskiego 7 na Mokotowie. Do lokalu przynależy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (25 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2018
15864010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27261206 15864010 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziedzictwo i kontekst miejscaApartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to stało się dla nas punktem wyjścia do poszukiwania inspiracji w starożytnych ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 740 000 PLN (66 718 zł/m2)

4
-
131 m2
-
15859155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27164656 15859155 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (13 692 zł/m2)

3
2
65 m2
1999