• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 594

15574035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21623123 15574035 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 071 329 PLN (21 864 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15574062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21623124 15574062 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,78 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 826 PLN (21 997 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15574059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21623122 15574059 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 047 242 PLN (21 818 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15573882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21618825 15573882 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie n...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 264 242 PLN (21 797 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15555160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21090611 15555160 Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze-Południe.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1956 roku, bez windy. Budynek jest zadbany i ocieplony, a klatki schodowe utrzymane w czystości. W ostatnich...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (17 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1956
15846777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26893295 15846777 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie (pełna własność z KW) położone przy ul. Wspólnej Drogi, w sercu zielonego Grochowa. Idealna propozycja dla osób z wyobraźnią, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod swoje potrzeby albo szukają solidn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 900 PLN (15 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
14080343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 103117 14080343 Dwupokojowe, jasne mieszkanie, wykonane w najwyższym standardzie Na doskonale zaprojektowanym osiedlu, budowanym przez Dom Development sprzedajemy dwupokojowe, urządzone mieszkanie.Lokal na pierwszym piętrze składa się z:- dużego, bardzo jasnego (poł...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (22 593 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15856467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27091421 15856467 Do sprzedaży czteropokojowy, narożny, przestronny, apartament o powierzchni 127 mkw., usytuowany na 4-tym piętrze. Apartamentowiec wybudowany w 2003 roku, położony w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Czerniakowskiej na Solcu, naprzeciwko Parku Saper...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 000 PLN (34 252 zł/m2)

4
2
127 m2
2003
15885292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722340 15885292 Oferuję Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość ze względu na fantastyczne położenie na Starym Mieście przy ul.Świętojańskiej tuż przy Placu Zamkowym . Salon , sypialnia , łazienka , kuchnia i hall położone na 3 piętrze w kamienicy Riaucourta o ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 155 600 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
48.15 m2
1953
15818635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 2 balkony | garaż | klimatyzacja 26640404 15818635 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu z recepcją, dużą ilością zieleni i przestrzeniami rekreacyjnymi.Id...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 188 000 PLN (16 971 zł/m2)

3
1
70 m2
2010
15575365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21645428 15575365 Dwa pokoje na Mokotowie położone przy parku im. Stanisława Dygata, dwie minuty spacerem od centrum handlowego Sadyba.2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym z 1980 rokuPochylnia przeznaczona dla osób niepełnosprawnychWyjście z bud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (16 923 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15691665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24022134 15691665 Wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie (77,8 m²) na sprzedaż ul. Janusza Meissnera 10, Praga-Południe (Gocław), WarszawaZamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, ciszę i doskonałą komunikację z pełną miejską infrastrukturą.Dlaczego warto?Słońce w...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
1
77 m2
1989