• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 593

15623189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała lokalizacja przy Hali Mirowskiej 22668587 15623189 Dzień dobry,miło mi zaprezentować Państwu kultowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku z 1972 roku. Budynek jest położony przy ul. Grzybowskiej  tuż przy Ogrodzie Saskim, nieopodal stacji metra Ratusz Arsenał oraz me...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (26 885 zł/m2)

2
1
26 m2
1972
15711399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
21 piętro/ Apartament/ Piękny widok/ centrum 24398026 15711399 Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy 21. piętro Towarowa Towers Rondo DaszyńskiegoNa sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m², położony na 21. piętrze w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers przy ul. Towarowej 69D (wi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (47 561 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15885467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27731569 15885467 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISzukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które daje ogromne możliwości aranżacyjne? Ta oferta to idealne połączenie komfortu życia w centrum Warszawy i potencjału inwestycyjnego.? Lokalizacja: Warszawa, Wola – ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15351909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16576058 15351909 W pełni wyposażony w wysokim standardzie, gotowy apartament na Woli. Lokal w apartamentowcu przystosowanym do wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego, do zamieszkania lub na biuro.Podpisana umowa na obsługę najmu z wyspecjalizowaną firmą, która ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

459 000 PLN (19 957 zł/m2)

1
1
23 m2
2018
15270599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14339152 15270599 W cenie mieszkania dwa miejsca parkingowych na ogrodzonym terenie. Nieruchomość nie posiada KW, grunty są nieuregulowane. Sprzedaż tylko za gotówkę.Budynek zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Warszawy - Bródno.Mieszkanie o powierzchni 64 m2 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (14 844 zł/m2)

3
1
64 m2
1994
15725734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24684968 15725734 Nowoczesny, w pełni wyposażony, apartament z balkonem i miejscem parkingowym Bliska Wola.Idealna propozycja również dla inwestora, na wynajem!Apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu .Lokal został wykończony w wysokim standardzie i jest ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

429 000 PLN (19 500 zł/m2)

1
1
22 m2
2018
15351910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16576059 15351910 W pełni wyposażony w wysokim standardzie, z aneksem kuchennym, gotowy apartament na Nowej Woli. Lokal w apartamentowcu przystosowanym do wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego, do zamieszkania lub na biuro.Podpisana umowa na obsługę najmu z wy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

459 000 PLN (19 957 zł/m2)

1
1
23 m2
2018
15871449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27469227 15871449 Na sprzedaż eleganckie, doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 38,8 m², położone w prestiżowej części Śródmieścia Północnego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego. Nieruchomość usytuowana jest ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (23 684 zł/m2)

2
-
38 m2
1955
15885386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728416 15885386 Na sprzedaż: nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie – Warszawa, Białołęka (ul. Szafrańców)Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 45,60 m², położone na bliskiej Białołęce. To idealna propozycja...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15739443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24931929 15739443 Z przyjemnością prezentujemy komfortowy i stylowo wykończony apartament położony przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy – ulicy generała Zajączka, w samym sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To miejsce, gdzie przedwojenna e...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 000 PLN (29 617 zł/m2)

3
1
81 m2
2011
15574235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21624575 15574235 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 071 329 PLN (21 864 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15574035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21623123 15574035 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród.? KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ?Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej (typu willa m...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 071 329 PLN (21 864 zł/m2)

2
1
49 m2
2025