• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 452

15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15866243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27316400 15866243 Zamieszkaj w zielonym sercu Mokotowa – klimatyczne mieszkanie na Sielcach przy Łazienkach Królewskich. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju i harmonii. To mieszkanie jest jednym z nich. Położ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1951
15889454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850807 15889454 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów szukając...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 900 PLN (17 531 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15897135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995630 15897135 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.18 m², zlokalizowane w samym sercu Warszawy – przy ul. Mazowieckiej. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze kamienicy, co zapewnia prywatność mimo centralnej lokalizacji. Mieszkanie jest ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 541 zł/m2)

2
1
37 m2
1957
15881358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629268 15881358 GOCŁAW - 4 POKOJE, OSTATNIE PIĘTRO, LOGIA, 2 MIEJSCA W GARAŻU, WYSOKI STANDARD To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym budynku z 2018 roku, p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

4
-
78 m2
2018
15897027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992604 15897027 Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią.Mieszkanie przeszło gruntowny remont i jest przygotowane dla nowego właściciela.Zorientowane na dwie strony: kuchnia z dużym oknem na północny-zachód a pokój dzienny oraz sypialnia na południowy-ws...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (18 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15886609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762899 15886609 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1994 roku, który składa się z 10 pięter.Mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i sło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15861682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27210514 15861682 Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny idealna propozycja m.in. dla rodziców dziecka rozpoczynającego studia w Warszawie. Jeden z lokali może służyć jako mieszkanie dla dziecka, a pozostałe dwa generują dochód, który częściowo lub w całości pokrywa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (19 390 zł/m2)

4
3
82 m2
2025