• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 452

15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15823059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622047 15823059 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary lub rodziny ceniącej jakość, funkcj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 000 PLN (29 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2017
15897018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27992464 15897018 Mam przyjemność polecić Państwu duży 4 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji inwestycji Ostoja Wilanów z pięknym ogrodem oraz 4 miejscami garażowymi.Apartament gustownie zaprojektowany przez architekta wnętrz, który zadbał o każdy szczegół i...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (17 976 zł/m2)

4
1
127.95 m2
2009
15893314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27907009 15893314 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny, zielonym ogrodem o powierzchni 220 m2 położony w doskonałej lokalizacji na w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (24 660 zł/m2)

5
-
99.35 m2
2017
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15883862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27680445 15883862 OPIS:Absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody i zachody słońca, spokojnie pić kawę o poranku, a do centrum miasta zawozi n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (18 900 zł/m2)

5
-
209 m2
2011
15382123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17295343 15382123 Na sprzedaż bez prowizji Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Grochowa. Świetna komunikacja z centrum Warszawy, zarówno autobusowa jak i tramwajowa (bliskość ronda Wiatraczna). Pełna infrastruktura handlowa w okolicy (centra handlowe, baz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 375 PLN (14 103 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
14233895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 106376 14233895 Mieszkanie na bliskim Targówku w osobnej małej kamienicy z ogródkiem przed lokalem. Mieszkanie wysokie 5m wraz z już zbudowaną andresolą, jest miejsce na małą sypialnię. Obecnie lokal jest w stanie deweloperskim. Blisko do stacji metra Dworzec Wileńs...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15680495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23828401 15680495 Piękne i bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie w ekskluzywnym małym apartamentowcu.Mieszkanie pełne światła z ponad 5 m balkonem Kuchnia aneksie w salonie.Dwie sypialnie- około 10 i 13mOsobno łazienka i WC W cenie komórka lokatorska.Budynek, określan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15363448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16853148 15363448 Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami .Funkcjonalny układ architektoniczny dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy:1 Reprezentacyjnąna którą składa się -Widna ,duża kuchnia z jadalnią otwartą częścio...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

4
-
110 m2
2004
15877545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27572496 15877545 Prestiżowy budynek apartamentowy Atelier Residence, położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra Świętokrzyska.Do sprzedania samodzielny mieszkalny.Wg planu de...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
-
46 m2
2009
15897159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995775 15897159 Mieszkanie trzypokojowe ulokowane na drugim piętrze w niskim pięciopiętrowym nowym budynku (2000r) położonym w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m, pierwotnie połączonego z widną kuchnią. Właściciele postanowili oddzielić ją od poko...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 169 000 PLN (20 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2000