• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 449

15877839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27580593 15877839 Na sprzedaż elegancki apartament położony w prestiżowej inwestycji Manhattan Place, przy ul. Wita Stwosza 48 w Warszawie, na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku.Nieruchomość o powierzchni 43,35 m² została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 000 PLN (23 209 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15877648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27575955 15877648 Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni magazynowej w środku lokalu.Uwaga: powierzchnia po podłodze 102 m², z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
1
102 m2
2013
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15797594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26153938 15797594 OPIS MIESZKANIA Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną prywatność. Mieszkanie jest jasne, usta...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

496 800 PLN (18 400 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15888977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837131 15888977 Mieszkanie 3 pokoje - 50,70m2!!! Znajduje się na 10 piętrze11. Posiada przepiękny rozległy widok na wschód i zachód. Jest jasne i ciche. Bardzo dobrze rozplanowane,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1975
15701204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24211510 15701204 Mieszkanie typu studio (z oddzielną kuchnią z oknem) w centrum Warszawy na 14 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. LOKALIZACJA: NAJLEPSZA ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (23 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (12 907 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15884313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny,cichy z D.balk.,zielona okol.,metro,C.H. 27699044 15884313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku, położonego w dzielnicy Muranów w Warszawie.Najważniejsze atuty:Zamk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 000 PLN (22 734 zł/m2)

3
2
64 m2
2013
15845502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia 26861701 15845502 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m², położonego przy ul. Tomcia Palucha 9 w warszawskim Ursusie - Skorosze. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2001 roku, wyposażonym w win...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (15 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2001
15831110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu 26686201 15831110 Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na granicy Śródmieścia i Muranowa, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy — blisko ważnych ulic miejskich, ale na spokojnej, bocznej ulicy, co podnosi komfort mieszkania.Opis mieszkaniaMieszkanie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
-
37 m2
1968
15858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Mokotowie po generalnym remoncie 27150301 15858555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,10 m², położonego na Mokotowie w rejonie Ksawerowa. Nieruchomość dostępna jest w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu z księgą wieczystą.Najważniejsze atuty:P...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (22 857 zł/m2)

2
1
56 m2
1996