• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 449

15868867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Młynów | 2-pokojowe | Wola 27392812 15868867 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni- Salonu - Sypialni - Łazienki - KorytarzaMieszkanie w zabytkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (17 900 zł/m2)

2
1
50 m2
1935
15868098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 55 m2 | 2 pokoje | słoneczne 27364488 15868098 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 2007 roku. Budynek monitorowany, z całodobo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (18 182 zł/m2)

2
1
55 m2
2007
15867359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje| Kabaty | metro | wysoki standard 27344457 15867359 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi.Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 104,4 m², zlokalizowane na prestiżowym...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (19 038 zł/m2)

4
1
105 m2
2005
15719189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | do wprowadzenia | segment 24562284 15719189 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w segmencie w Wawrze.  Blisko komunikacji, jednocześnie blisko natury.Mieszkanie ma 91 m2, położone na zadbanym i ogrodzonym osiedlu z 2015 roku. ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
1
90 m2
2015
15853367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem! 27049080 15853367 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartamentu na Powiślu z ponad stumetrowym tarasem z pięknym widokiem na Wisłę!(English description below)APARTAMENTMieszkanie posiada taras o powierzchni ok. 130 metró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (50 392 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15861555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy M1 Kabaty | Wysoki standard | Garaż i komórka 27207869 15861555 Na sprzedaż przestrzenne, urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie z oddzielną kuchnią, jadalnią i spiżarnią tuż przy stacji metra Kabaty z podziemnym miejscem garażowym! Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska o powierzch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 025 000 PLN (14 855 zł/m2)

2
1
69 m2
2000
15896037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie piętro | 3 pok.+ balkon | Garaż i komórka 27965913 15896037 Na sprzedaż ergonomiczne, 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem i cichą ekspozycją na bliskiej Woli (ul. Jana Kazimierza 11A).Z mieszkaniem sprzedawane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska tuż za nim.(...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 000 PLN (21 585 zł/m2)

3
1
41 m2
2018
15827830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633333 15827830 Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny? To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,2 m², położone u zbiegu ulic Łuckiej i Wroniej, to idealna propozycja dla tych, którzy pragną komfortu i dogodnej lokalizacji. Nowoczesne i przytulne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 581 zł/m2)

4
1
93 m2
1997
15879147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27609066 15879147 Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowieckiej na Starym Mokotowie.Budynek z lat 50., wykonany w tradycyjnej technologii (cegła), z solidną konstrukcją i charakterem. Wysokoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1951
15877839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27580593 15877839 Na sprzedaż elegancki apartament położony w prestiżowej inwestycji Manhattan Place, przy ul. Wita Stwosza 48 w Warszawie, na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku.Nieruchomość o powierzchni 43,35 m² została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 000 PLN (23 209 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15877648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27575955 15877648 Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni magazynowej w środku lokalu.Uwaga: powierzchnia po podłodze 102 m², z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
1
102 m2
2013
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-