• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 167

15752651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172971 15752651 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 150,24 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 727 760 PLN (11 518 zł/m2)

1
1
150 m2
2024
15670019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23625558 15670019 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

513 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
-
49 m2
2025
15657201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23425597 15657201 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

483 000 PLN (12 711 zł/m2)

1
1
38 m2
2025
15163141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11374963 15163141 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 Mieszkanie z garażem i dużą komórką - idealne dla pary!Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,46 m2 z dużą loggią 10,22m3 oraz komórką lokatorską na tym samym piętrze. Zamykane ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (15 298 zł/m2)

2
-
47 m2
2008
15576370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 21676953 15576370 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do mieszkania z widokiem na Odrę.Mieszkanie można przystosować do własnych potrzeb - aż 103 m2 do własnej aranżacji!Aktualnie zostało ono po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (7 757 zł/m2)

7
-
103 m2
1939
15505910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20066333 15505910 Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 89 m2 z tarasem 25 m2 z widokiem na rzekę na renomowanej inwestycji Olimpia Port!!Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon 602 101 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety nieruch...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 895 000 PLN (21 292 zł/m2)

3
-
89 m2
2016
15886580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762850 15886580 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Miłoszyckiej, w spokojnej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja idealna dla osób, które chcą połączyć ciszę z wygodą cod...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (12 843 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15861604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208645 15861604 Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu.Opiekun oferty:Mariusz LesickiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji blisko stacji PKP, przystan...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

342 850 PLN (8 791 zł/m2)

1
1
39 m2
2022
15869932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411883 15869932 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i loggią na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (11 035 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15861600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208643 15861600 Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu.Opiekun oferty:Mariusz LesickiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji blisko stacji PKP, przystan...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

282 149 PLN (8 817 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15858942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27159663 15858942 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,68 m, narożne, położone na 1 piętrze w budynku na strzeżonym osiedlu przy ul. Gorlickiej.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie poł...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (13 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15861603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208646 15861603 Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu.Opiekun oferty:Mariusz LesickiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji blisko stacji PKP, przystan...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

288 865 PLN (8 753 zł/m2)

1
-
33 m2
2022