• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 167

15858942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27159663 15858942 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,68 m, narożne, położone na 1 piętrze w budynku na strzeżonym osiedlu przy ul. Gorlickiej.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie poł...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (13 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15861603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208646 15861603 Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu.Opiekun oferty:Mariusz LesickiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji blisko stacji PKP, przystan...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

288 865 PLN (8 753 zł/m2)

1
-
33 m2
2022
15867534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347820 15867534 REZERWACJAOpiekun oferty:Łukasz Szajkowski602101602Otoczenie nieruchomości:Kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługową dl...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 000 PLN (9 656 zł/m2)

3
-
61 m2
1976
15866832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27330459 15866832 Podpisana rezerwacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze klimatycznego przedwojennego domu zlokalizowane przy ul. Strachocińskiej w zielonej i spokojnej części Wrocławia na Wojnowie. Nieruchomość o powierzchni 75 m znajduje się na ca...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 653 zł/m2)

4
-
75 m2
1920
15836654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26715896 15836654 Opiekun oferty:Arletta Betkertel. 602 101 602Słoneczne 3 pokojowe oddzielna kuchnia duży balkon piwnicaLokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze budynku 4-piętrowym, w spokojnej, zielonej okolicy - Karłowice, północna część Wrocławia, W pob...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (10 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15822668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649554 15822668 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ul. Chorwackiej, w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15843965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26819422 15843965 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części Wrocławia!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15805979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319714 15805979 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części Wrocławia!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15789932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25950952 15789932 Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi terenami wokół, a jednocześnie blisko c...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
100 m2
1938
15824484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638973 15824484 Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynkuna Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje.Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią.Niskie koszty utrzymania 760 z funduszem remontowym w wysokości 154 złMieszkanie do ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (10 629 zł/m2)

3
-
55.51 m2
1980
15849899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26982411 15849899 Dzień dobry,Sprzedam mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.Salon z aneksem oraz zabudową meblową oraz instalacjami zrobionymi tak, że do wydzielenia osobnego pokoju wystarczy dostawić ściankę, nic nie trzeba przerab...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15885831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742943 15885831 RYNEK PIERWOTNY - MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCIMieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodzinyNa sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 119,72 m z dwoma balkonami, znajdujący się w kameralnej, dwupiętrowej i...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (10 084 zł/m2)

4
1
119 m2
2024