• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 317

15768507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547056 15768507 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023-pokojowe mieszkanie 64,9 m ul. Rydygiera Nadodrze WrocławNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m, położone na 3. piętrze z 5 w budynku z 1994 roku przy ul. Rydygiera jednej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

3
2
64 m2
1994
15780578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25806502 15780578 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Pierwsze cztery zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizację poglądową i mają charakter wyłącznie prezentacyjny.Prestiżowa lokalizacja komforto...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

836 400 PLN (20 400 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15806057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26322738 15806057 Gotowiec inwestycyjny z najemcami na Starym Mieście. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Dwa mieszkania na jednej KW, klimatyczne, wyremontowane i urządzone ze smakiem. Na nieruchomość składają się dwie kawalerki, przy Rynku.Otoczenie ni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (13 983 zł/m2)

2
2
60 m2
1930
15615143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22509507 15615143 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z 3 osobnych kawalerek o powierzchni 58,73 m2. Układ pomieszczeń:1:- Pokój z aneksem kuchennym 14,47 m2- Łazienka 3,05 m22:- P...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 895 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15698364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24148707 15698364 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602To unikatowe mieszkanie z niepowtarzalnym tarasem 22 m2 na dachu czeka na Ciebie! Solidne mieszkanie z licznymi udogodnieniami wg projektu architekta. Przeczytaj opis oferty. :)O...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 799 900 PLN (29 031 zł/m2)

3
2
62 m2
2021
15686869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952795 15686869 Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1700 metrów od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece Oławce.Posiadamy jeszcze 2 podobne mieszkania w tej inwestycji! Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 60...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
2012
15665046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23566879 15665046 Opiekun nieruchomości:Dominika Nowaktel. 602 101 602Przedstawiam dwupak inwestycyjny składający się z 2 niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni 72,41 m2, położone na 1 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:Część ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 196 992 PLN (16 625 zł/m2)

3
2
72 m2
2019
15649830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23301024 15649830 Opiekun ofertyJacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2 położone na wysokim 1. piętrze w budynku z 1960 r. położonym w bezpośrednim sąsiedztwie płyty Rynku.Otoczenie nieruchomości:Rynek, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

1
1
37 m2
1960
15627711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22788632 15627711 Opiekun nieruchomości: Julia Kowalskatel. 602 101 602Oferta 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,17 m2, położone na podwyższonym parterze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:Część Starego Miasta, przy Odrze, to lokaliz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 310 PLN (19 353 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15742199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24988988 15742199 Mieszkanie 4-pokojowe idealna dla inwestora lub rodziny 82 m2 Przedmieście OławskieOpiekun nieruchomości:Sylwia Bednarskatelefon 602 101 602Numer licencji pośrednika 31049*** wyłącznie w biurze SDP***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

705 000 PLN (8 704 zł/m2)

4
1
81 m2
1880
15619508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22590056 15619508 Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 29.48 m2,- Sypialnia 12.51 m2,- Sypialnia 12.27 m2,- Łazienka 3.44 m2.Do mieszkania przynależy taras.Najważniej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 077 780 PLN (18 908 zł/m2)

3
-
57 m2
2019
15686870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952796 15686870 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (22 185 zł/m2)

1
1
27 m2
2012