• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 316

15686870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952796 15686870 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (22 185 zł/m2)

1
1
27 m2
2012
15680846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23836741 15680846 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece!Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFR...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (20 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2012
15672325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691414 15672325 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Wyjątkowo rzadko pojawiające się mieszkanie, jedno z ośmiu, które w budynku Sky Tower mają taras....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
177 m2
2007
15672082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23686074 15672082 W pełni wykończone i umeblowane, 3 kawalerki z gotowymi kuchniami i łazienkami. Nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, dzięki czemu idealnie nadają się do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz.Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

873 644 PLN (16 179 zł/m2)

3
3
54 m2
2019
15623116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22666963 15623116 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,65 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i składa się z salonu z aneksem kuchennym z balkonem, sypialni i ła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

743 573 PLN (18 136 zł/m2)

2
-
41 m2
2019
15621875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634001 15621875 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem 51 m Centrum Po remoncieOpiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w części mia...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
2001
15661961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23491843 15661961 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel: 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- PAKA - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde z mieszkań posiada loggię. Powierzchnia całkowita lokalu 91,66 m...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 070 PLN (16 188 zł/m2)

4
2
91 m2
2020
15626565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22746084 15626565 Centrum Szczepin Gotowe do wprowadzenia Ostatnie piętro Opiekun oferty:Daniel GutowskiLicencja PFRON: 31437Kontakt: 602 101 602Otoczenie Nieruchomości:Szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca bliskość centrum z wygodą codzienn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (13 673 zł/m2)

3
-
49 m2
1980
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15487231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19661954 15487231 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13 m2.Najważniejsze info...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 896 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15397097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17619335 15397097 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 68m2 położona jest n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (36 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15357471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710480 15357471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (13 672 zł/m2)

3
-
128 m2
1792