• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 516

15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15893040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899826 15893040 Duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miast...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (14 984 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15874931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27519372 15874931 Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście.Opiekun nieruchomości:Renata Mayertel. 602 101 602Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacyjne, w tym opcję podziału na dwa niezależne mi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (9 114 zł/m2)

3
1
79 m2
1900
15885704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27738631 15885704 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 84,09 m2 z tarasem 14 m2.Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo funkcjonalna. Duża ilość luster dodatkowo ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (13 679 zł/m2)

3
2
84 m2
2022
15878782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27600337 15878782 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggiąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, w pobliżu Starej Odry, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (11 290 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15873088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512035 15873088 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania z dodatkową z nyżą o metrażu 68 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta zaledwie kilka minut pieszo od Dwo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15863852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27257598 15863852 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwu pokojowego mieszkania o metrażu 48,10 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta zaledwie kilka minut od Rynku i Dworca Głównego. Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602N...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (11 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15657620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23428369 15657620 ul. Widna okoliceNowoczesne, śliczne, po gruntownym remoncie trzypokojowe mieszkanie o pow. 55 m w budynku z 1980 roku z ładnym widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku składa się z trzech pokoi, ku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15640964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23071550 15640964 Opiekun ofertyKrzysztof Dudektel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w pożądanej i lubianej dzielnicy Krzyki.Lokalizacja w sąsiedztwie ul. Krzyckiej zapewnia dostęp do pełnej i...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 998 PLN (14 565 zł/m2)

2
-
46 m2
2014