• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 503

15888173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27805642 15888173 Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

663 425 PLN (12 062 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15870650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435030 15870650 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m, położone w zielonej części Wrocławia, z szybkim dostępem do centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Borek. W najbliższej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (12 019 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15887428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27783388 15887428 Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne punkty infrastruktury: przed...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 835 PLN (12 012 zł/m2)

4
2
69 m2
2027
15884634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707990 15884634 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic.Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

564 375 PLN (12 542 zł/m2)

2
1
45 m2
2027
15836665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717151 15836665 Zaplanuj przeprowadzkę na najbliższe miesiąceInwestycja została oddana do użytku pod koniec 2025Skorzystaj z możliwości wykończenia zupełnie nowego mieszkania według własnych preferencji Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867t...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

667 964 PLN (9 408 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15808895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA CENA/3 pokoje/balkon/komórka lokatorska 26405165 15808895 Dorota Kołttel: 533 620 660OFERRTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Proponuję sprzedaż mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w częściowo odremontowanej secesyjnej kamienicy znajdującej się przy ul. Kleczkowskiej. Komunikacja miejska autobusy i tramw...

Wrocław (Nadodrze) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
1
63 m2
1930
15891220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27892760 15891220 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI ---Otoczenie nieruchomości:- w samym centrum Wrocławia- piechotą do Rynku- bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy)- w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

470 000 PLN (14 242 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15806843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26353189 15806843 Dla wielbicieli miejskiego klimatu. Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Istnieje możliwość wykończenia mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

456 802 PLN (18 272 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15815818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649498 15815818 Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy ulokowania kapitału. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (19 194 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15805977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319717 15805977 Dwupokojowy apartament z tarasem od podwórza w rewitalizacji kamienicy mieszkalnej od dewelopera Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Pos...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

759 488 PLN (23 015 zł/m2)

2
1
33 m2
2027
15864343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27266211 15864343 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament z prywatnym tarasem na dachu o pow. 80 mOpiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Apartament znajduje się na Jagodnie, przy ul. Kajdasza. W nowoczesnej inwesty...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 499 000 PLN (18 280 zł/m2)

4
2
82 m2
2021
15806883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26354589 15806883 Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 l...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 683 PLN (19 099 zł/m2)

1
1
27 m2
2027