• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 504

15864343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27266211 15864343 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament z prywatnym tarasem na dachu o pow. 80 mOpiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Apartament znajduje się na Jagodnie, przy ul. Kajdasza. W nowoczesnej inwesty...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 499 000 PLN (18 280 zł/m2)

4
2
82 m2
2021
15806883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26354589 15806883 Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 l...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 683 PLN (19 099 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15815819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649499 15815819 Komfortowy open space z ogródkiem, czy 2 lub nawet 3 pokoje? Zadecyduj sam! Mieszkanie dostępne, inwestycja po wydaniu lokali! Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik tel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ulicy Czyst...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (19 019 zł/m2)

1
-
52 m2
2025
15580893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21779695 15580893 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowym budownictwie.Otoczenie nieruchomości:Inwestycja w sercu miasta. Bardzo dobrze skomunikowane mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15889897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863212 15889897 ul. Głubczycka okolice, Księże MałeNowoczesne, przestronne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 mkw. z balkonem w budynku z 2012 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (13 596 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15848096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932993 15848096 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach z ogrodem znajdujących się w jednej z najpiękniejszych części Wrocł...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (18 687 zł/m2)

4
2
99 m2
1936
15796537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26120436 15796537 Opiekun oferty:Arletta Betker+48 602 101 602***REZERWACJA***Komfortowe 3 pokoje z tarasem wysoki standard ogródekOtoczenie nieruchomości:Północna część Wrocławia - Widawa. To kameralne osiedle VIDA PARK, oddane w 2015 r. w niskiej zabudowie bliźnia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15857082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113620 15857082 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem na Gądowie! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602*** Oferta wyłącznie w biurze SDP Nieruchomości ***Otoczenie nieruchomości:Miesz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (13 073 zł/m2)

2
1
55 m2
2011
15472503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19343312 15472503 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 28,6 m2- Sypialnia 11,93 m2- Ł...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 549 PLN (19 212 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15870846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441458 15870846 Opiekun Oferty Robert Kordowski602 101 602Nr licencji PFRN 22980Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanieOTOCZENIE NIERUCHOMOŚCINieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardzo przyjazna lokalizacja z licznymi terenami spacerowymi. W b...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15881519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27636184 15881519 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie!Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602*** Oferta wyłącznie w biurze SDP Nieruchomości *** Otoczenie nieruchomości:Kozanów to spokojne, z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 945 zł/m2)

3
-
73 m2
1985
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026