• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 178

15877007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27560268 15877007 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym. Powierzchnia lokalu wynosi 297 m², co stanowi idealną przestrzeń do prowadz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

940 000 PLN (3 165 zł/m2)

11
-
297 m2
1999
15872866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502945 15872866 3 pełne pokoje, obok PKP Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! UWAGA: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie 2026 roku został podwyższony do kwoty 711 PLN. Czynsz zamiera wszystkie opłaty na rzecz spółdzielni. Do tego dochodzą tylko połat...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (11 383 zł/m2)

3
1
47 m2
1974
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15863355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27244808 15863355 Na sprzedaż nieruchomość rolna z częścią leśną w Dąbrówce-NiwceNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym z wydzieloną częścią leśną, położona w miejscowościDąbrówka-Niwka, gmina Skórzecpowiat siedlecki. Powierzchnia:łączna ok. 2 ha (20 0...

Dąbrówka-Niwka (Mazowieckie, gm. Skórzec)

160 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
20000 m2
-
15860858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27185088 15860858 W ofercie sprzedaży świetny dom jednorodzinny położony pośród spokojnych krajobrazów nad Nerem.Został zbudowany z bardzo dużą dbałością wg projektu Archon 'Pod Jarząbem' i ma powierzchnię 112,5 mkw. Położony w Czołczynie kLutomierska na dzi...

Czołczyn (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

689 000 PLN (6 152 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15844811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26846728 15844811 Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 4503 m2, częściowo ogrodzoną, zlokalizowaną w miejscowości Zawada. Działka, idealna pod budowę domu,  co czyni ją idealnym miejscem na dom dla osób ceniących sobie bliskość natury, a jednocześnie chcących mie...

Zawada (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

234 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
4503 m2
-
15844398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26834347 15844398 Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m², położona na działce 1000 m², w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i ogromny potencjał zarówno dla dużej rodziny, jak i ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
4
530 m2
1985
15831261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26690095 15831261 Nowy dom 140 m² Działka 5000 m² Otulina lasu Gotowy do wykończenia. Oddany do użytku.Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m², położony na dużej, prywatnej działce 5000 m² w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cisz...

Olszyn (Lubelskie, gm. Rokitno)

690 000 PLN (4 929 zł/m2)

3
2
140 m2
2018
15831268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690085 15831268 Na sprzedaż działka budowlana Sławacinek Stary, gm. Biała PodlaskaNie przegap okazji, aby stać się właścicielem atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 900 m², położonej w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Sławacinek Stary.Działka posia...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

126 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15823973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634621 15823973 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży Gdańsk Letnica, PortoPowierzchnia: 72 m²Opis nieruchomości:Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie urządzony ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 239 000 PLN (17 208 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15808284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26384177 15808284 Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Nieruchomość znajduje na działce o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 099 000 PLN (4 132 zł/m2)

7
4
266 m2
2000
15780778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25813174 15780778 Kawalerka w kamienicy Radzyń Podlaski, ul. Kocka 1A (obok Nadleśnictwa)Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę w kamienicy, zlokalizowaną przy ulicy Kockiej 1A w Radzyniu Podlaskim, tuż obok budynku Nadleśnictwa. To idealne miejsce dla osób szukając...

Radzyń Podlaski (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

229 000 PLN (7 387 zł/m2)

1
1
31 m2
1970