• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 178

15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15889791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861627 15889791 Całoroczny DOM nad Narwią Łacha, gm. SerockSzukasz miejsca, które łączy klimat prywatnej działki z komfortem w pełni wyposażonego, całorocznego domu?Ta oferta jest skierowana do osób ceniących spokój, bliskość natury i aktywny wypoczynek bez rezygna...

Łacha (Mazowieckie, gm. Serock)

850 000 PLN (12 319 zł/m2)

3
1
69 m2
2012
15886611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762898 15886611 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizac...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

295 000 PLN (4 758 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15877007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27560268 15877007 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym. Powierzchnia lokalu wynosi 297 m², co stanowi idealną przestrzeń do prowadz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

940 000 PLN (3 165 zł/m2)

11
-
297 m2
1999
15872866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502945 15872866 3 pełne pokoje, obok PKP Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! UWAGA: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie 2026 roku został podwyższony do kwoty 711 PLN. Czynsz zamiera wszystkie opłaty na rzecz spółdzielni. Do tego dochodzą tylko połat...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (11 383 zł/m2)

3
1
47 m2
1974
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15863355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27244808 15863355 Na sprzedaż nieruchomość rolna z częścią leśną w Dąbrówce-NiwceNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym z wydzieloną częścią leśną, położona w miejscowościDąbrówka-Niwka, gmina Skórzecpowiat siedlecki. Powierzchnia:łączna ok. 2 ha (20 0...

Dąbrówka-Niwka (Mazowieckie, gm. Skórzec)

160 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
20000 m2
-
15860858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27185088 15860858 W ofercie sprzedaży świetny dom jednorodzinny położony pośród spokojnych krajobrazów nad Nerem.Został zbudowany z bardzo dużą dbałością wg projektu Archon 'Pod Jarząbem' i ma powierzchnię 112,5 mkw. Położony w Czołczynie kLutomierska na dzi...

Czołczyn (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

689 000 PLN (6 152 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15844811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26846728 15844811 Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 4503 m2, częściowo ogrodzoną, zlokalizowaną w miejscowości Zawada. Działka, idealna pod budowę domu,  co czyni ją idealnym miejscem na dom dla osób ceniących sobie bliskość natury, a jednocześnie chcących mie...

Zawada (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

234 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
4503 m2
-
15844398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26834347 15844398 Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m², położona na działce 1000 m², w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i ogromny potencjał zarówno dla dużej rodziny, jak i ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
4
530 m2
1985
15831261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26690095 15831261 Nowy dom 140 m² Działka 5000 m² Otulina lasu Gotowy do wykończenia. Oddany do użytku.Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m², położony na dużej, prywatnej działce 5000 m² w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cisz...

Olszyn (Lubelskie, gm. Rokitno)

690 000 PLN (4 929 zł/m2)

3
2
140 m2
2018