• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 179

15711562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24405368 15711562 Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Żdżar, ul. Polna w gminie Kotuń.Działka o numerze ewidencyjnym 60211 o powierzchni 1665m2.Główne wymiary działki 39m x 42m.Warunki zabudowy dla budynku jednorodzinnego, ze zbiornikiem na nieczystości ciekł...

Żdżar (Mazowieckie, gm. Kotuń)

149 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1665 m2
-
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15647490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23232070 15647490 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Żeliszew Duży Kolonia.Działka o pow. 2647 mkw położona jest poza strefą ścisłej zabudowy w okolicy znajdują się pojedyńcze domy, gospodarstwa. Nieru...

Żeliszew Duży (Mazowieckie, gm. Kotuń)

143 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2647 m2
-
15621073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22616908 15621073 ATRAKCYJNA DZIAŁKA w pobliżu Zalewu Sulejowskiego! Działka budowlana zlokalizowana w Swolszewicach Dużych, w otulinie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia działki to 700 m2, o wymiarach 20,80x 33,70. Na działce znajduje się domek drewnian...

Swolszewice Duże (Łódzkie, gm. Wolbórz)

185 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
700 m2
-
15580610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21774735 15580610 Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy DZIAŁKA INWESTYCYJNA Międzyleś, gm. TucznaPowierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 PLNm² Nr ew. 3332 Najważniejsze atuty:Wydane warunki zabudowy możliwość...

Międzyleś (Lubelskie, gm. Tuczna)

690 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
51621 m2
-
15567585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21499200 15567585 Działka budowlana, o powierzchni 1159 m2, z uzyskanymi warunkami zabudowy pod budynek jednorodzinny. Działka zlokalizowana na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Okolica cicha i spokojna w sąsiedztwie zab...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

168 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
1159 m2
-
15519399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20362734 15519399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m², usytuowane na 4. i 5  piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Siedlcach. Idealna propozycja dla rodzin oraz o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

629 000 PLN (6 354 zł/m2)

6
2
99 m2
1999
15486505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19635762 15486505 Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Bronisławów, gmina Biała Rawska. Działka o powierzchni 2776 m2, z dobrym dojazdem cichą drogą asfaltową. W drodze dojazdowej jest woda, a prąd na działce. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Ok...

Bronisławów (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

159 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
2776 m2
-
15448939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18795988 15448939 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej działki budowlano - rolnej w miejscowości Teodorów. Działka z gotowym projektem zagodpodarowania, przewidującym trzy budynki mieszklane jednorodzinne o powierzchni 106,20m2 oraz 3 garaże z częścią mieszkalną...

Teodorów (Mazowieckie, gm. Skórzec)

299 900 PLN (43 zł/m2)

-
-
6978 m2
-
15412624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17968461 15412624 Oferta domu jednorodzinnego w Zbuczynie na ul.Błękitnej. Oferuję do zakupu dom z 2004 roku, wyposażony i gotowy do zamieszkania w zacisznej ulicy blisko lasu.Dom w całości podpiwniczony. Ogrzewanie piecem tradycyjnym węglowym 5 klasy.Kompleksowo wyko...

Zbuczyn (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

950 000 PLN (6 090 zł/m2)

5
2
156 m2
2001
15411808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940814 15411808 Działka budowlana z WZ, usytuowana przy drodze asfaltowej dojazdowej, o powierzchni 1137 m2, w sąsiedztwie lasu!Działka zlokalizowana poza miastem, wśród zieleni, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i rekreacyjnych.Działka posiada warunki zabudowy...

Młoszów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

105 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
1137 m2
-
15294423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15010362 15294423 Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Sosnowe w doskonałej lokalizacji blisko drogi publicznej! Prezentowana nieruchomość rolna ma łączną powierzchnię 8 136 mkw. i znajduje się w miejscowości Sosnowe gm. Kotuń powiat siedlecki.Działka ma kształt ...

Sosnowe (Mazowieckie, gm. Kotuń)

52 884 PLN (7 zł/m2)

-
-
8136 m2
-