• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 178

15448939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18795988 15448939 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej działki budowlano - rolnej w miejscowości Teodorów. Działka z gotowym projektem zagodpodarowania, przewidującym trzy budynki mieszklane jednorodzinne o powierzchni 106,20m2 oraz 3 garaże z częścią mieszkalną...

Teodorów (Mazowieckie, gm. Skórzec)

299 900 PLN (43 zł/m2)

-
-
6978 m2
-
15412624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17968461 15412624 Oferta domu jednorodzinnego w Zbuczynie na ul.Błękitnej. Oferuję do zakupu dom z 2004 roku, wyposażony i gotowy do zamieszkania w zacisznej ulicy blisko lasu.Dom w całości podpiwniczony. Ogrzewanie piecem tradycyjnym węglowym 5 klasy.Kompleksowo wyko...

Zbuczyn (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

950 000 PLN (6 090 zł/m2)

5
2
156 m2
2001
15411808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940814 15411808 Działka budowlana z WZ, usytuowana przy drodze asfaltowej dojazdowej, o powierzchni 1137 m2, w sąsiedztwie lasu!Działka zlokalizowana poza miastem, wśród zieleni, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i rekreacyjnych.Działka posiada warunki zabudowy...

Młoszów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

105 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
1137 m2
-
15294423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15010362 15294423 Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Sosnowe w doskonałej lokalizacji blisko drogi publicznej! Prezentowana nieruchomość rolna ma łączną powierzchnię 8 136 mkw. i znajduje się w miejscowości Sosnowe gm. Kotuń powiat siedlecki.Działka ma kształt ...

Sosnowe (Mazowieckie, gm. Kotuń)

52 884 PLN (7 zł/m2)

-
-
8136 m2
-
15243114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13632436 15243114 Polecam, na sprzedaż działka rolno o pow. 3005 mkw w zlokalizowana Jagodni gm. Siedlce. Polecam na sprzedaż działkę rolną o pow. 3005 mkw i wymiarach 25 m x 122 m zlokalizowaną w miejscowości Jagodnia w gminie Siedlce. Działka położona jest w trzecie...

Jagodnia (Mazowieckie, gm. Siedlce)

360 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
3005 m2
-
15209258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12684763 15209258 Nowoczesny Apartament w Serce Puszczy Białowieskiej Idealna Inwestycja i Miejsce na Relaks!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w kompleksie Enklawa Białowieska, położonym w malowniczej miejscowości Niezn...

Nieznany Bór (Podlaskie, gm. Hajnówka)

490 000 PLN (11 395 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15178045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11788590 15178045 Polecam, na sprzedaż działka o charakterze budowlanym w miejscowości Smolanka w gm. Zbuczyn. Na sprzedaż działka o pow. 1302 mkw o charakterze budowlanym z wydanymi warunkami zabudowy. Działka zlokalizowana jest w pasie nowo wydzielonych działek przy...

Smolanka (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

70 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
1302 m2
-
15897646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007678 15897646 GOTOWE DO WPROWADZENIA MIESZKANIE NA START LUB POD INWESTYCJĘ!Szukasz swojego pierwszego mieszkania, a może bezpiecznej lokaty kapitału? Ta kawalerka to absolutny gotowiec nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani marnowania czasu na ekipy remonto...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

340 000 PLN (13 077 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15888610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27818447 15888610 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m², zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku, wykonanego z pustaków, na zamkniętym i zadbanym osiedlu.Mieszkanie stanowi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

765 000 PLN (10 625 zł/m2)

4
1
72 m2
2002
15888036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800757 15888036 Na sprzedaż działka siedliskowa z domem drewnianym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym w Sawicach Broniszach pow. sokołowski, woj. mazowieckie.Działka  na której znajdują się zabudowania ma pow. 1700 mkw i jest w całości ogrodzona siatką a od stro...

Sawice-Bronisze (Mazowieckie, gm. Repki)

150 000 PLN (2 174 zł/m2)

2
-
69 m2
1950
15881738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27646812 15881738 UWAGA ! DOM SPRZEDAWANY W STANIE DEWELOPERSKIM. ODBIÓR W LIPCU 2026.ZAŁĄCZONE ZDJĘCIE OBRAZUJĄ:- WIZUALIZACJĘ- OBECNY STAN BUDOWY (kwiecień 2026),- STAN DEWELOPERSKI, który będzie przedmiotem sprzedaży.Realizowana inwestycja według projektu Archon - ...

Stasi Las (Mazowieckie, gm. Serock)

880 000 PLN (4 272 zł/m2)

4
2
206 m2
2026
15878944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602833 15878944 SIEDLISKO 8600 m² DOM Z DUSZĄ PUSZCZA BORECKA NATURA 2000Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 8600 m² z klimatycznym, odrestaurowanym domem o powierzchni 196,3 m², położone w miejscowości Rogojny, w sercu Puszczy Boreckiej. Nieruchomość z...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

3
2
196 m2
1920