• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 166

15808884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26402200 15808884 Wygodna kawalerka na parterze, blok z cegły.Mieszkanie o powierzchni 34,2mkw znajduje się na parterze w bloku na os. Piaski w Pabianicach.Składa się z ustawnego pokoju 18mkw, widnej kuchni z oknem 8,5mkw, łazienki z dużą wanną i przedpokoju.Dzięki wy...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

280 000 PLN (8 235 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15780975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25817259 15780975 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi – Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. StarowiejskaOpis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 68 m², ...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15778735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756250 15778735 Działka budowlana z MPZP + możliwość dokupienia działki rolnej Cicibór Duży, 5 min od Białej Podlaskiej! LokalizacjaCicibór Duży spokojna miejscowość położona zaledwie 5 minut od Białej Podlaskiej.Działka znajduje się wśród zabudowań, w najdalszej ...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

146 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1424 m2
-
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15740308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24949909 15740308 Dom drewniany z dojazdem i dojściem do Zalewu Sulejowskiego, zlokalizowany w miejscowości Swolszewice Duże. Budynek o powierzchni użytkowej 52,30 m2, w obrębie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok 400 m2, ...

Swolszewice Duże (Łódzkie, gm. Wolbórz)

335 000 PLN (5 403 zł/m2)

3
-
62 m2
2014
15737988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24900613 15737988 Działka budowlana z WZ, o powierzchni 1167 m2, w sąsiedztwie lasu!Działka poza miastem wśród zieleni, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych i rekreacyjnych.Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Media, woda i prąd w drodze dojazdowej...

Młoszów (Łódzkie, gm. Wolbórz)

99 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
1167 m2
-
15720062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24583794 15720062 # Możliwość zamiany na inną nieruchomość w innej lokalizacji.Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym Rossosz, powiat bialskiPowierzchnia użytkowa: 107 m²Powierzchnia całkowita: 212 m²Powierzchnia działki: 1000 m²Dom z garażem w bryle budynku, w ...

Rossosz (Lubelskie, gm. Rossosz)

135 000 PLN (637 zł/m2)

5
1
212 m2
1992
15711467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24402571 15711467 Działka budowlana z uzyskanymi warunkami zabudowy, na dwa budynki jednorodzinne. Działka o powierzchni 3185 m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Działka usytuowana jest na przedmieściach Tomaszowa Mazowieckiego, zaledwie 5 min, jazdy samochodem. Bardzo...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

270 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
3185 m2
-
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15647971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23245909 15647971 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Żeliszew Duży Kolonia.Działka o pow. 3891 mkw położona jest poza strefą ścisłej zabudowy w okolicy znajdują się pojedyncze domy, gospodarstwa. Nieru...

Żeliszew Duży (Mazowieckie, gm. Kotuń)

253 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
3891 m2
-
15617609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22546736 15617609 Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz duże poddasze, które...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

290 000 PLN (5 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1950