• Nieruchomości na sprzedaż

549 000 PLN ARCHIWALNA

Łowicz (Łódzkie)

Dom wolnostojący

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 109.8m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 549 000 PLN
  • Miasto-
  • Rok budowy1991

Opis szczegółowy

Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Łowicz (województwo łódzkie, powiat łowicki,) przy ulicy Łęczyckiej, posadowiony na działce o powierzchni 524 m2.

Dom wolnostojący z 1991 roku o powierzchni użytkowej ok. 109,8 m2 (powierzchnia całkowita 219,7 m2, powierzchnia zabudowy 91 m2), wybudowany z pustaka, dach pokryty blachą, okna PCV, drzwi wejściowe drewniane. W stanie do remontu.

Dom składa się :
*pierwsza kondygnacja - garaż, kotłownia i pomieszczenia gospodarcze

*druga kondygnacja - kuchnia, spiżarnia, dwa pokoje (jeden z dużym balkonem), łazienka z WC i korytarz
Kuchnia wyposażona jest w meble, lodówko-zamrażarkę, kuchenkę gazową, okap i zlewozmywak dwukomorowy. Na podłodze znajduje się terakota, a na ścianach płytki.
W łazience znajduje się prysznic, umywalka, lustro, WC, grzejnik. Podłoga wyłożona terakotą, a ściany płytkami.
W pokojach podłogi wyłożone panelami, na ścianach gładź, w korytarzu na podłodze terakota, na ścianach boazeria.

*trzecia kondygnacja - trzy pokoje w tym jeden z balkonem, korytarz i łazienka z WC
W pokojach i korytarzu podłogi wyłożone są panelami i mozaiką, na ścianach tapety i gładź.
W łazience znajduje się wanna umywalka i WC. Na podłodze terakota, a na ścianach płytki.

Nieruchomość jest ogrodzona, w kształcie prostokąta, płaska, z dostępem do asfaltowej drogi publicznej poprzez dzierżawioną od Urzędu Miasta działkę, z możliwością jej zakupu.

Dużą zaletą tej nieruchomości jest jej lokalizacja.
W pobliżu znajduje się:
- Przedszkole
- Plac zabaw
- Sklep m.in. Biedronka, Dino
- Sklep osiedlowy
- Przystanek autobusowy
- Fryzjer

MEDIA:
- CO lokalne (piec na węgiel)
- CW (bojler elektryczny podłączony w okresie grzewczym do pieca CO)
- Prąd
- Siła
- Gaz (butla gazowa w kuchni)
- Woda miejska
- Kanalizacja (szambo), możliwość podłączenia kanalizacji miejskiej

DODATKOWE INFORMACJE:
- Podatek od nieruchomości za 2025 rok: 461 zł.
- Koszt dzierżawy działki od Urzędu Miasta: 167,83 zł rocznie

Zadzwoń do mnie w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia terminu prezentacji nieruchomości.



W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15659149
  • Data publikacji: 13 lipca 2025 12:21 (21 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Węglowe

Mapa

Łódzkie, Łowicz ,
RE/MAX Polska

Mariusz Krynicki

+48XXXXXX838
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.