- Nieruchomości na sprzedaż
Nowa niższa cena! Dom z dużym ogrodem w Wysokiej
- Pokoje4
- Łazienki2
- Powierzchnia 244m2
- Rodzaj Dom wolnostojący
- Cena 2 789 000 PLN
- MiastoWysoka
- Rok budowy2005
Opis szczegółowy
Nowa cena: 2 789 000 zł. Pedantycznie zadbany dom wolnostojący 245 m² na unikalnej działce 1400 m². Idealna enklawa dla pary szukającej przestrzeni i prywatności lub dla rodziny (szkoła zaledwie 1 km pieszo). Gotowy do wprowadzenia!
O nieruchomości
• Powierzchnia domu: 244,61 m²
• Powierzchnia działki: 1 398 m²
• Rok budowy: 2005
• Typ: dom jednorodzinny wolnostojący
• Liczba pokoi: 4
• Łazienki: 2
Zestawienie pomieszczeń:
PARTER
Wiatrołap 6,27 m2
Hall 10,90 m2
Salon z jadalnią 56,05 m2
Kuchnia 13,00 m2
Łazienka 3,19 m2
Kotłownia i pralnia 8,72 m2
Pom. Gosp. 13,00 m2
Garaż 34,60 m2
PIĘTRO
Hall 16,85 m2
Pokój 24,05 m2
Pokój 19,65 m2
Pokój 14,45
Łazienka 18,03 m2
Garderoba 5,85. m2
Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w prestiżowej części Wysokiej przy ul. Radosnej. Nieruchomość z 2005 roku charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wyjątkową prywatnością na działce o powierzchni 1 398 m².
Kluczowe parametry:
Powierzchnia domu: 244,61 m²
Działka: 1 398 m² (w pełni zagospodarowana, system nawadniania)
Garaż: Dwu stanowiskowy (34,6 m²) w bryle budynku plus schowek (13m2)
Lokalizacja: Główna ulica miejscowości Wysoka, szybki dojazd do Wrocławia i autostrady A4.
Standard i wykończenie wnętrz:
Dom został wykończony z użyciem trwałych, szlachetnych materiałów, co zapewnia mu ponadczasowy charakter:
Podłogi: Drewno egzotyczne (Merbau) oraz gres polerowany.
Kuchnia: Granitowe blaty, zabudowa na wymiar, pełne wyposażenie AGD klasy premium.
Komunikacja: Reprezentacyjne, gięte schody z balustradą ze stali szczotkowanej.
Ogrzewanie i komfort: Klimatyzacja w wybranych pomieszczeniach, kominek w salonie wykończony naturalnym kamieniem.
Układ pomieszczeń:
Parter (część dzienna):
- Otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 80 m² (salon z jadalnią i kuchnią) z bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras. Dodatkowo na parterze: wiatrołap, hall, łazienka gościnna, pralnia oraz pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu.
Piętro (część prywatna):
- Główna sypialnia z dedykowanym oświetleniem i garderobą.
- Dwie dodatkowe, ustawne sypialnie/pokoje pracy.
- Salon kąpielowy (18 m²) wyposażony w dużą wannę narożną z hydromasażem, kabinę - prysznicową oraz bidet.
- Przestronny hall z możliwością aranżacji dodatkowej strefy wypoczynku.
Ogród i prywatność:
Działka stanowi jeden z największych atutów nieruchomości. Dzięki wieloletnim nasadzeniom ogród jest całkowicie odizolowany od sąsiedztwa, co gwarantuje pełną intymność. Szeroki podjazd oraz ścieżki wokół domu wykonane z kostki granitowej dopełniają całość.
Cena: 2 789 000 zł (do negocjacji)
Ta nieruchomość to rzadkość na rynku. Nie przegap okazji, by stać się jej właścicielem.
Zapraszamy na prezentację, aby osobiście poczuć magię tego miejsca.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów K.C.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15866670
- Data publikacji: 21 maja 2026 14:37 (1 dzień temu)
- Liczba łazienek: 2
- Liczba pokoi: 4
Mapa
Dolnośląskie, Wysoka ,
Dom wolnostojący na sprzedaż - Wysoka
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15866670
2 789 000 PLN
11 430 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 244m2
- Pokoje 4
- Łazienki 2
- Rok budowy 2005
Opis - Nowa niższa cena! Dom z dużym ogrodem w Wysokiej
O nieruchomości
• Powierzchnia domu: 244,61 m²
• Powierzchnia działki: 1 398 m²
• Rok budowy: 2005
• Typ: dom jednorodzinny wolnostojący
• Liczba pokoi: 4
• Łazienki: 2
Zestawienie pomieszczeń:
PARTER
Wiatrołap 6,27 m2
Hall 10,90 m2
Salon z jadalnią 56,05 m2
Kuchnia 13,00 m2
Łazienka 3,19 m2
Kotłownia i pralnia 8,72 m2
Pom. Gosp. 13,00 m2
Garaż 34,60 m2
PIĘTRO
Hall 16,85 m2
Pokój 24,05 m2
Pokój 19,65 m2
Pokój 14,45
Łazienka 18,03 m2
Garderoba 5,85. m2
Kluczowe parametry:
Powierzchnia domu: 244,61 m²
Standard i wykończenie wnętrz:
Podłogi: Drewno egzotyczne (Merbau) oraz gres polerowany.